FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Inwestowanie w pracowników

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 12:47 pm    Temat postu: Inwestowanie w pracowników Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad zorganizowaniem szkolenia dla moich pracowników. Wydaje mi sie, że rozwój pracowników zdecydowanie lepiej wpłynie na moją firmę. Nie wiem tylko na jakie szkolenia sie zdecydować. Widziałem, ze tutaj https://wartoszkolic.pl/o-nas/ organizują coś takiego. Wy organizujecie takie rzeczy dla swoich pracowników?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto organizować jak najwięcej szkoleń.
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pracują głównie pracownicy z Ukrainy i staram się, aby mieli u mnie tak dobrze, jak Polacy. Dbam o swoich pracowników, zapewniam im wszystko czego potrzebują i dobrze płacę. Lubię z nimi pracować, są świetnymi pracownikami i mogę na nich polegać, a to sobie cenię szczególnie.
Powrót do góry
szywas

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orlowska masz dobry pomysł. Zawsze warto zainwestować w pracownika. Sam chodzę na takie szkolenia, wysyła mnie mój pracodawca Concept Music Art. Obie strony na tym zyskują, pracodawca bo podnosi poziom pracownika i pracownik, gdyż może się rozwijać i czuje, że pracodawcy zależy na nim. W branży eventowej szkolenia są ważne, gdyż dynamicznie się rozwija, a oczekiwania klientów się zmieniają.
Powrót do góry
Malinek

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wami w stu procentach. U wielu pracowników głód wiedzy jest tak duży że wystarczy dać im możliwości aby zdziałali cuda. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Branus

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałam fajne zestawienie dobrych szkoleń dla pracowników właśnie, chyba to było na http://szerokie-ramy.pl/ . Rozwój pracowników jest kluczem do rozwoju firmy. Nie da się zbudować zamku na kiepskich fundamentach Wink
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja firma się rozwija i pomyslałem o zwiększeniu zatrudnienia. Jednak nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać. Do tej pory rozmowami kwalifikacyjnymi zajmowała się moja żona, ale teraz jest już na finiszu ciąży i nie chcę jej angażować. Kolega poleca mi skorzystanie z usług https://grupaprogres.pl/permanent-recruitment/ . To firma, która zajmuje się wyszukiwaniem i rekrutacja pracowników na zlecenie. Korzystał ktoś z usług takich firm?
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pracowników, to ostatnio bardzo się opłaca zatrudnienie cudzoziemca. Sam jakiś czas temu stałem przed takim wyborem i na szczęscie trafiłem na stronę https://www.legalizacjapracy.pl/ , bo jeśli mam być szczery to bez tych informacji na pewno bym popełnił jakiś błąd przy formalnościach. Myślę, że jeśli ktoś z Was decyduje się na takie rozwiązanie, to na stronie znajdziecie odpowiedź na pytania dotyczące zezwolenia na pracę
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak chcesz dbać o pracowników i motywować ich do pracy w Twojej firmie musisz pomyśleć o pakietach medycznych dla nic, a medicover ma teraz bardzo korzystną ofertę nawet dla małych firm, takich od 2-49 pracowników, o tych wielkich firmach zatrudniających powyżej 50 osób nawet nie wspominam bo wiadomo, takie to ma każda placówka medyczna
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: