FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wesele - Warszawa i okolice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violetta

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście z pełnym przekonaniem mogę polecić catering z Bistro Wiejska - dania świeże, bardzo kolorowe i smaczne, a do tego wszystko przywiezione na czas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
netefix

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naatomiast mogę polecieć slę weselną w Kaniach - Dom Weselny Astoria Smile Nie dość, że ceny są tam w porząadku, to w dodatku sala wygląda bardzo ładnie, natomiast serwowane potrawy są smaczne. To wszystko sprawia, że wesele jest udane.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zaproszenia? Robiłyście same czy zamawiałyście przez internet? Piękne wzory widziałam ostatnio na stronie https://www.zapi.pl/ i przyznam, że bardzo spodobało mi się wiele z nich. Ale jednak takie zaproszenia zrobione samemu będą zapewne bardziej docenione przez gości. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, niestety nie znam takich sklepów. Na moim weselu obsługa barmańska imprez zajęła się wszystkim, łącznie z zaopatrzeniem wesela. Może popytaj wśród znajomych?
Powrót do góry
eptolo

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wieliszewie jest cudownie usytuowany lokal który nazywa się Smaki Życia, miejsce rewelacja, położone w przepięknej i malowniczej okolicy. Do tego sama organizacja wesela, rewelacja - wszystko szybko ale porządnie. A jedzenie smaczne w formie bufetu, uwielbiam na weselach bufet! W tedy można nabrac czego się chce do jedzenia
Powrót do góry
midek

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej zrobić wesele gdzieś poza miastem? Wśród zieleni, w ciszy. To chyba lepsze rozwiązanie?
Antoni21

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto się zastanowić, w którym kierunku będziecie chcieli pójść, jeśli chodzi o wesele. Ja bym postawić na profesjonalistów, bo dzięki temu nie ryzykujecie, że coś wyjdzie nie po Waszej myśli. Jeśli szukacie barmana, to najlepiej takiego, który ma skończone kursy w stylu http://msbis.com/szkolenia-i-kursy/szkolenie-barmanskie To da Wam dużo spokoju w tym stresującym dniu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: