FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowoczesny wystrój biura?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajtekk

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,
w naszym biurze mamy duże okna od ziemi aż do sufitu, ostatnio majowe słońce dało mocno o sobie znać, trafiłem przypadkowo na artykuł z https://askdom.pl/artykul/zaslony-zawsze-modne/ i postanowiłem kupić zasłony do naszego biura - świetne rozwiązanie - ciekawa dekoracja i miły chłodek bez słońca Very Happy
abelard

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto też przesadzać z tą nowoczesnością, żeby nie było zbyt chłodno. Warto ją przełamać w kilku miejscach.
anna_em

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w biurze od wieków poplątane kable to problem. W końcu ktoś pomyślał i zamontował w pomieszczeniach gniazda blatowe: https://gniazdablatowe.weebly.com/ no i jak ręką odjął. Teraz super się pracuje, wygodnie, wszystko na wyciągnięcie ręki. Dodatkowym atutem jest ich nowoczesny i estetyczny wygląd. Polecam takie rozwiązania każdej firmie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iremi41

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyciągnie klientów.

__

namibia wycieczki
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro powinno być naszą wizytówką zatem powinno też prezentować się elegancko. Ja przy moim biurze mam także sale konferencyjną, ze względu na to ze prowadzę wiele szkoleń. Niezbędny jest dla mnie projektor nec pa653u https://projektorhd.pl/projektor-nec-pa653u który sprawdza sie idealnie i mnie nie zawodzi. Imponujące kolory i kontrast – projektor przetwarza szerszą przestrzeń barw dzięki konwersji barw z Rec2020 do Rec709 i większemu kontrastowi dynamicznemu z obsługą standardu HDR10 przez interfejs HDMI. Takie rozwiązanie zachwyci każdą publiczność.
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My biuro w takim "surowym" industrialnym stylu mamy. Na ścianach jest farba betonowa od Primacol Decorative która świetnie imituje prawdziwy beton. Ja się bardzo dobrze czuje w takich wnętrzach a do tego lepiej mi się skupić jak wszystko w koło nie jest pstrokate
Powrót do góry
JakubGrabowskis

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam własną działalność i mam biuro do wynajęcia rybnik w bardzo dobrej ofercie.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie duże znaczenie ma podłoga - zwłaszcza w biurze. Powinna być solidna wytrzymała no i oczywiście ładna. według mnie najlepiej sprawdzi się tu wysokiej jakości podłoga drewniana. Firma Drewcolor http://drewcolor.pl/ ma w swojej ofercie parkiet, który powinien sprawdzić się w biurze Wink
Powrót do góry
AtomowyPiotr

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje biuro ma bardzo klasyczny wystrój. Korzystałem z pomocy i wyposażenia sklepu biurobox.pl. Mają dużo ciekawych gadżetów. No i meble (krzesła, regały) też Wink)
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was ma u siebie użyte panele szklane?
Takie jak tutaj - http://naklejkomania.eu/582-panel-szklany ?
Wydają się rewelacyjne, ale chcę zobaczyć jakieś realne zdjęcie tj. efekt jaki można dzięki temu uzyskać. Pokażecie?
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w biurze najważniejsze jest biurko. To przy nim codziennie siedzę po kilka godzin więc muszę czuć się wygodnie i mieć swoje miejsce. Bardzo designersko prezentują się takie biurka skandynawskie: https://www.edinos.pl/biurka-skandynawskie. Uważam, że w minimalistycznej przestrzeni świetnie będą się prezentować.
Powrót do góry
lena.krzywy

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowoczesny wystrój mozna nadać lampami widziałam takie przy okazji szukania lampy do pokoju dziennego i sypialni bodajże tutaj oświetlenie biura jest to o czym mówię
Powrót do góry
monika3

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do biura, szczególnie gdy pracuje się przy monitorze, koniecznością są żaluzje wrocław. Sporawdzą się i te typowo biurowe żaluzje pionowe i te bardziej stylowe - drewniane.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro to wizytówka firmy więc warto urządzić je elegancko. Na pewno biuro powinno być zaaranżowane funkcjonalnie, bo spędza się tam sporo czasu więc musi pracować się wygodnie. Jeśli chcecie urządzić biuro w wysokim standardzie to myślę, że warto postawić np na podłogi ręcznie postarzane. Taka podłoga wykonana jest z naturalnego drewna co samo w sobie jest już bardzo eleganckie. Podłogi postarzane oferuje firma Baltic Wood. Mają w ofercie kilka kolekcji podłóg - warto zerknąć na ich propozycje.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zdecydować się na realizacje fit out. To jest prosty sposób na to, aby biuro było naprawdę idealne. Jedna firma zajmuje się projektem, remontem i montażem mebli. Można w ten sposób sporo zyskać na czasie. Tutaj https://totalsec.pl jest namiar na Totalsec z Warszawy. Właśnie oni specjalizują się w takich rozwiązaniach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: