FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak nawodnić ogród?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 8:35 pm    Temat postu: Jak nawodnić ogród? Odpowiedz z cytatem

Jak w dzisiejszych czasach odpowiednio można nawodnić ogród ? Jeśli szukacie w tym zakresie wskazówek i porad, to radzę zainwestować w linia kroplująca która spowoduje że wasz ogród swoje będzie rewelacyjnie piękny !

Ostatnio zmieniony przez kruppssa dnia Wto Kwi 04, 2017 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście o takim rozwiązaniu jak ogród inteligentny? Ja właśnie ostatnio czytałam o tym tutaj: http://swiatkobiecy.pl/przepis-na-ogrod-idealny i poważnie się zastanawiam. Myślę, że to może się świetnie sprawdzić w różnych realiach. Polecam lekturę i zapoznanie się z tematem.
Powrót do góry
deniss

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podlewać wężem ogrodowym Smile
monikabert90

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy stosujecie coś, żeby zachować odpowiednią wilgotność gleby w Waszych ogrodach? Jakie macie na to metody? Ja ostatnio czytałam na https://euroogrod.com.pl/pol_m_Nawozy-i-podloza_Kora-drzewna-3709.html, że przy zachowaniu odpowiedniej wilgotności może pomóc kora drzewna. Z tego,co widziałam, nie jest ona droga, więc pomyślałam, że może warto byłoby spróbować. A Wy jak myślicie? Próbowaliście czegoś takiego?
Powrót do góry
Bor7ys

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wieczorem chodzę z konewką i podlewam ogród.
Powrót do góry
tezeusz

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że w przypadku naszych ogrodów, najlepiej się sprawdzi nawadnianie kropelkowe. Prawidłowo zainstalowany system, sprawi że problem nawadniania odejdzie w zapomnienie i czas, który do tej pory na to poświęcaliśmy, możemy spożytkować w inny sposób Smile
Powrót do góry
Jago999

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworzenie ogrodów, to nie lada wyczyn. Od zawsze chciałem mieć zadziwiający ogród w jakim mógłbym relaksować się. Chciałem skorzystać z profesjonalnej firmy by móc napawać się zielenią koło mojego domu. W tym celu skorzystałem z usług ogrodyperspektywa.com.pl. Profesjonalizm w podejściu do klienta, a po drugie ekspresowa realizacja przy tworzeniu ogrodu. Jestem bardzo usatysfakcjonowany i polecam wszystkim kto tak jak ja chce cieszyć się pięknem ogrodu.
Powrót do góry
czers

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy takie rozwiązanie jest opłacalne? Czy warto je zastosować nawet w małym ogrodzie?
Arkadiusz65642

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zawsze jest bardzo trudne.Sam mam taką zasadę że jak coś jest trudne to nic nie robię.
renty61

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jst zima, śnieg się roztopi to będziesz mieć nawodniony
romb

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sowim ogrodzie zamontowałem cały system nawadniający a że nie miałem pojęcia z czym to się je to zrobili to oni https://ogrodywarszawy.pl/
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dostęp do tego typu rozwiązań jest o wiele prostszy, więc warto z tego korzystać. Na przykładzie takich zestawów jak https://www.growtent.pl/pol_m_Growbox-zestawy-do-uprawy-roslin-231.html dobrze widać, jakie daje to możliwości. Pomyślcie nad tym już teraz.
Powrót do góry
felik

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Systemy nawadniania sprawdzają się przy większych plantacjach. Przy małych ogrodach nie ma sensu inwestować w taki system.
Minion11

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie chcecie płacić ogromnych ilości pieniędzy za nawadnianie a wlaściwie za wodę do nawadniania roślin w ogrodzie, to polecam kupić sobie podziemny zbiornik na deszczówkę . Taki zbiornik to co prawda koszt kilku tysięcy złotych, ale to inwestycja w zasadzie na całe życie. Zwróci Wam się po kilku latach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: