FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Chirurgia stomatologiczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anatol75

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 11:14 am    Temat postu: Chirurgia stomatologiczna Odpowiedz z cytatem

Czy Chirurgia stomatologiczna Raszyn jest warta uwagi? Może ktoś z Was był tam i może mi coś na ten temat powiedzieć? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryszek

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamierzasz wybrać się do chirurga szczękowego? Jaki zabieg Cię interesuje?
Laxmi123

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 5:25 am    Temat postu: Dental surgery Odpowiedz z cytatem

hello my friend want to Dental surgery but she didn't get good surgery Hospital,she searching from long time but still not getting good Dental surgery hospital if anyone knows means let me quickly.....................
ISO 27001 Certification in Chennai|CE mark Certification in Egypt
iwonka13

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy o tej chirurgi, o której mówiono w pierwszym poście nie słyszałam, a sama szukam jakiejś fajnej kliniki bo w końcu zdecydowałam się na zmianę w moim wyglądzie. Zmianę kolosalną ale wydaje mi się, że doda mi pewności siebie bo w końcu będę mogła się uśmiechać. Chcę wybielić zęby, dużo na ten temat czytałam na tej stronie http://licowki-na-zeby.com.pl/ i muszę przyznać, że nie szło się nie skusić. Teraz tylko wybrać odpowiednią klinikę i mogę zacząć podbijać Hollywood Very Happy. Polecacie jakąś?
Powrót do góry
edvvard

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie chirurgia stomatologiczna i tematy z nią związane to czarna magia, więc gdy dentysta mówi mi co mnie czeka to sprawdzam sobie to na stronie http://implanty-stomatologiczne.com.pl/ by wiedzieć do czego psychicznie się przygotować i czy się bać.
Powrót do góry
Tysiak

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie teraz jest tak, że niektórych zabiegów np ekstrakcji zęba nie wykona dentysta tylko potrzebny jest dentysta chirurg. W Krakowie bardzo dobre zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej. Tu można wykonać nawet najbardziej skomplikowane zabiegi takie jak resekcje wierzchołków korzeni, usuwanie korzeni, ekstrakcję zębów zatrzymanych, odbudowę kości wokół własnych zębów czy przeszczep kości własnej a także wiele innych. Wszystkie zabiegi wykonywane sa przez bardzo doświadczonych chirurgów. Istnieje możliwość wykonania niektórych zabiegów w znieczuleniu ogólnym.
Powrót do góry
KamilKoS

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nigdy nie musiałem na całe szczęście korzystać z takiego chirurga.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyśl udanie się do dobrego specjalisty! Mogę Ci polecić https://premium-clinic.pl/ . Sam korzystałem z ich usług , gdy w środku nocy zaczął mnie boleć ząb. Zawdzięczam im przespane noce Wink
Powrót do góry
gzere

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanawiam się czy taka chirurgia ma w ogóle sens?
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa razy korzystałam z usług prywatnej kliniki zajmującej się chirurgią. Tydzień temu wstawiałam implanty zębów nowa huta. Jestem zaskoczona tym jak szybko i bezboleśnie przebiegł zabieg. Przede mną wizyta kontrolna, tym razem bez stresu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Malinek

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałabyś jakieś powikłania po takiej operacji i byłyby potrzebny szpitalny sprzęt, a nie chcesz leżeć na białej sali to zajrzyj na https://oddychasz.pl/ . Można sobie wypożyczyć różnoraki sprzęt medyczny, dobra opcja Wink
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie w Gdańsku spróbować też w https://frankowski-maloclinic.pl/ . Dobry gabinet za uczciwe pieniądze:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: