FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
gdzie odpoczywacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomaszcomasz

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko mogę i jak mam trochę więcej wolnego czasu to zawsze jadę do Borów Tucholskich. Mało tego, zawsze ale to zawsze zatrzymuję się w tym samym miejscu. Sprawdzony i bardzo przyjemny Hanza Pałac sprawia, że o noclegu w Borach Tucholskich myślę z utęsknieniem! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajda4

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię jeździć w góry, a po przeczytaniu bieszczady atrakcje turystyczne jeszcze bardziej nastawiłam się na wyjazd tam Smile byłam parokrotnie i szczerze polecam Smile
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto przerzucic sie na rower? Ja mam do pracy niedaleko i zastanawiam się zak zakupem roweru https://www.dobrerowery.pl/ Z pewnościa wyjdzie to na dobre dla mnie jak i dla środowiska. Zresztą juz od dłuzszego czasu zastanawiałam sie nad zakupem roweru, żeby przez weekend jezdzic z dziecmi na rowerze.
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na urlop polecam Kraków, piękne miasto które idealnie nadaje się na pobyt dłuższy i krótszy o każdej porze rku, także z dziećmi. Warto zwiedzić z przewodnikiem https://www.krakkos.pl/ najciekawsze zabytki i poznać historię miasta.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdą wolną chwilę staram się wykorzystać na podróże. Nawet te niedalekie, czasami po prostu regionalnie. Ostatnio postanowiliśmy z żoną, że będziemy odwiedzać po prostu ciekawe, inne miejsca. I tak trafiliśmy tutaj https://quadrille.pl/quadrille/ . To hotel dedykowany tylko osobom dorosłym. Żonę zachwyciło SPA i restauracja. Mnie pub Kapelusznika i jedzenie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: