FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
jakie studia podyplomowe po zarządzaniu ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafaela

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 11:03 am    Temat postu: jakie studia podyplomowe po zarządzaniu ? Odpowiedz z cytatem

Hej Smile zrobiłam magistra z zarządzania i teraz zastanawiam się na jakie studia podyplomowe się wybrać ? macie jakiś pomysł ? Szukam uczelni w Warszawie bo tu mieszkam i pracuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hedar

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym poszedł w tym samym kieruku i wybrał coś związanego z zarzzaniem. tylko może jakoś tak bardziej szczegółowo nie wiem typu zarządzanie personelem czy projektami ? myślę,ze to dość przyszłościowe kierunki.
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafaela jeśli kręci Cię prawo medyczne to może idz w tym kierunku? Ja robie obecnie podyplomówkę z zarządzania prawem medycznym na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka). Jestem zadowolona i już mam pewność, że z pracą nie powinno być wiekszych problemów bo jest zapotrzebowanie na takich specjalistów.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo kiziak o tym nie pomyślałam a pomysł jest całkiem ciekawy Smile połowa mojej rodziny pracuje w służbie zdrowia więc jakieś tam pojęcie na ten temat mam. Zadowolona jesteś z tej uczelni ?
Powrót do góry
MałaBiedronka

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.. może zainteresuje cię Zarządzanie zasobami ludzkimi na UTH? Wiedza teoretyczna i praktyczna z tego obszaru bardzo przydaje się w zarządzaniu personelem w organizacji. Poza tym, z tego co się orientuję, zajęcia prowadzą tutaj specjaliści, którzy kładą nacisk przede wszystkim na profesjonalną wiedzę praktyczną, więc czas spędzony na uczelni na pewno nie będzie straconym. Na stronie https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/podyplomowe/zarzadzanie-zasobami-ludzkimi znajduje się opis wspomnianej przede mnie ścieżki kształcenia. Smile
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie, ze jestem zadowolona. Indywidualne podejście do studenta, w dziekanacie też wszystko załatwisz bez problemów. Czesne też jest moim zdaniem bardzo rozsądne jak na warszawskie warunki także jest ok.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super dzięki za informacje kiziak. poszperałam troszkę w sieci i faktycznie okazuje się, że czesne na MUM jest duzo bardziej rozsadne niz w innych miejscach. sam kierunek tez wydaje sie mega interesujacy takze temat na pewno przemysle Smile
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a no widzisz to super. Ja co prawda nigdy wysokości tych oplat jakos sczegolnie nie porownywałam z innymi miejscami ale nawet z rozmow ze znajomymi wynikało, że w innych miejscach jest po prostu drożej. No nic, trzymam kciuki, żeby wszystko udało się po Twojej mysli Smile
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZObacz sobie na ofertę WSH https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-podyplomowe mają ciekawe kierunki
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdążyłam już porównać oferty kilku uczelni pod kątem zajęć, czesnego i lokalizacji i jednak MUM bije inne na głowę Smile także kiziak jakbym miała jakieś pytania bliżej rozpoczęcia zajęć w pazdzierniku to będe się jakoś odzywać Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: