FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
ubezpieczenie OC
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seder

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie dostane dobre i tanie ubezpieczenie OC poradzi mi ktoś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrr

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Cuk kupisz ubezpieczenie do 70% taniej a do polisy dostaniesz za darmo pakiet pomocy prawnej.
Powrót do góry
TomaszNi

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra pracuje w jednej z agencji ubezpieczeniowych i to właśnie tam kupuję swoje OC Smile
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Nie Sty 13, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet kilkaset zł można zaoszczędzić, jak się porównuje polisy OC w Cuk. Chyba warto sprawdzić.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę ze swojej natomiast strony polecić w tym temacie ubezpieczenia, które są w ofercie mtu24.pl – już od jakiegoś czasu mam u nich OC i mogę śmiało stwierdzić, że świetnie wypadają na tle konkurencji. Nie mam żadnych powodów do narzekań. Zresztą, to w końcu część grupy Ergo Hestia przecież Smile. Jeżeli chodzi o cenę takiego ubezpieczenia, to akurat w ich przypadku możemy wstępnie sami sobie sprawdzić, ile nas to wyniesie. Tutaj: https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle jest na ich stronie podręczny kalkulator OC AC online, który wystarczy uzupełnić potrzebnymi danymi, by poznać ofertę. To bardzo wygodne rozwiązanie – sam właśnie zdecydowałem się zawrzeć z nimi umowę właśnie po skorzystaniu z niego Smile. Przy okazji warto też sobie przejrzeć dostępną na ich stronie bazę wiedzy, w której można znaleźć wiele informacji na temat ubezpieczeń – na pewno się przydadzą, sam się z tych tekstów sporo ciekawych rzeczy dowiedziałem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: