FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
ubezpieczenie OC
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seder

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie dostane dobre i tanie ubezpieczenie OC poradzi mi ktoś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakrr

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Cuk kupisz ubezpieczenie do 70% taniej a do polisy dostaniesz za darmo pakiet pomocy prawnej.
Powrót do góry
TomaszNi

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra pracuje w jednej z agencji ubezpieczeniowych i to właśnie tam kupuję swoje OC Smile
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Nie Sty 13, 2019 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet kilkaset zł można zaoszczędzić, jak się porównuje polisy OC w Cuk. Chyba warto sprawdzić.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę ze swojej natomiast strony polecić w tym temacie ubezpieczenia, które są w ofercie mtu24.pl – już od jakiegoś czasu mam u nich OC i mogę śmiało stwierdzić, że świetnie wypadają na tle konkurencji. Nie mam żadnych powodów do narzekań. Zresztą, to w końcu część grupy Ergo Hestia przecież Smile. Jeżeli chodzi o cenę takiego ubezpieczenia, to akurat w ich przypadku możemy wstępnie sami sobie sprawdzić, ile nas to wyniesie. Tutaj: https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle jest na ich stronie podręczny kalkulator OC AC online, który wystarczy uzupełnić potrzebnymi danymi, by poznać ofertę. To bardzo wygodne rozwiązanie – sam właśnie zdecydowałem się zawrzeć z nimi umowę właśnie po skorzystaniu z niego Smile. Przy okazji warto też sobie przejrzeć dostępną na ich stronie bazę wiedzy, w której można znaleźć wiele informacji na temat ubezpieczeń – na pewno się przydadzą, sam się z tych tekstów sporo ciekawych rzeczy dowiedziałem.
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Cuk do rocznego ubezpieczenia otrzymuje się pakiet pomocy prawnej. W trudnych sytuacjach może się przydać. https://cuk.pl
Powrót do góry
Tusia

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jest zainteresowany tematyką ubezpieczeń OC, to polecam ten artykuł https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-ubezpieczenie-samochodu-bez-znizek-czy-mozna-odzyskac-utracone-znizki-na-oc/ . Biorąc pod uwagę, ze składki OC co jakiś czas idą w górę, to warto mieć taka wiedzę, nigdy nie wiadomo co się przydarzy. Oczywiście najlepiej jeździć tak, żeby nie trzeba było korzystać z OC.
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczacie może rowery? W czasie jazdy nie trudno o upadek czy uraz nie wspomnę o kraksie z autem. Jeśli dużo jeździsz po ulicach szczególnie miast myślę, że to dobry pomysł, tym bardziej że takie ubezpieczenie roweru to niewielki wydatek, ok 50 zł
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ubezpieczenie OC, to największy problem mają z nim zawsze młodzi kierowcy, którzy jeszcze nie posiadają żadnych zniżek, a dodatkowo ich wiek i staż za kierownicą zwiększa stawkę ubezpieczenia. Ze swojej strony w celu zapoznania się jak to działa i dowiedzieć się jak można zminimalizować składkę polecam zajrzeć na https://rudaslaska.com.pl/is,najkorzystniejsze-oc-posiadaczy-pojazdow-mechanicznych-dla-mlodych-kierowcow,270925,1370028.html . Dla mojego syna była to bardzo pomocna wiedza i mam nadzieję, że również skorzystacie Wink
Powrót do góry
fande

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, gdzie najlepiej szukać takiego ubezpieczenia wiecie może?
Powrót do góry
AnnaWtorek

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuję w firmie MetLife jest to firma ubezpieczeniowa odnosząca wiele sukcesów. Więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam własnie ubezpieczenia od nas. Sama ubezpieczyłam swoje życie i jestem spokojniejsza. Teraz szukamy również kierownika, gdyby ktoś był chętny zachęcam do przejrzenia oferty pracy https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-warszawa,oferta,6566972.
Powrót do góry
wioder

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, korzystał ktoś z was może z porównywarki AC? warto jest tego używać czy nie?
harmony

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, że warto. Ja akurat zawsze w pakiecie wykupuję OC i AC i ceny sprawdzam tutaj https://mubi.pl/ bardzo dobra porównywarka ubezpieczeń mubi . Zawsze taniej niż u agenta Wink
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię kupować OC w porównywarkach bo zawsze oszczędzę i dostanę coś ekstra, np pakiet porad prawnych do ubezpieczenia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: