FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak wyjść ze spirali zadłużenia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 5:05 pm    Temat postu: Jak wyjść ze spirali zadłużenia? Odpowiedz z cytatem

Jak wyjść ze spirali zadłużenia?
Ktoś z was miał już taką patową sytuację?
Podobno takim ostatecznym rozwiązaniem jest upadłość konsumencka.
Tutaj https://wyzerujdlugi.pl/ czytałam o czymś takim.
Może ktoś z was jest lepiej w tym zorientowany i coś podpowie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wilenski.m

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 10:11 am    Temat postu: Oszczędność na prowadzeniu biura Odpowiedz z cytatem

Zadłużenie może wynikać z kosztów utrzymania biura, zwłaszcza w centrach wielkich miast. Czasem może wyniknąć sytuacja, kiedy trzeba wycofać swoją obecność w prestiżowych miejscach, co niestety ciągnie za sobą spadek popularności firmy. Ale istnieje dobre rozwiązanie, które może pomóc zarobić Twojej firmie! Istnieje coś takiego jak adres wirtualny dla firm w Warszawie - dzięki rejestracji pod adresem w samym centrum stolicy, Twoja firma może iść na szczyt rozpoznawalności w swojej branży, np. dzięki takim usługom jak tutaj: http://www.ale-biuro.pl/
Za naprawdę niską cenę oferują obsługę księgowości, korespondencji i pism urzędowych. Myślę, że to naprawdę dobra opcja, gdy nadchodzą kłopoty.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sprawdzana

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na to jest wiele .Można na przykład sprzedać swój dług i spłacać go z jakąś tam prowizją w znacznie mniejszych ratach. Istnieje też takie pojęcie jak bankructwo firmy , wykorzystywane na ogół rzadziej, niż pierwsza opcja. W ten sposób uwalniamy się od długów zaciągniętych w bankach i firmach pożyczkowych, ale nie zapominajmy, że w Urzędzie Skarbowym może to tak łatwo nie przejść.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem działając na własną rękę można tylko sobie zaszkodzić i jeszcze bardziej pogłębić tą spiralę. Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z fachowej pomocy, na przykład takiej, jaką oferuje Kancelaria prawno finansowa D2D GROUP z Warszawy. Dzięki niej będziecie mogli stopniowo pozbyć się Waszych dlugów bez zaciągania kolejnych Wink
Powrót do góry
Hedonistek

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie konsolidacja !
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka skutecznych sposobów na to by wyjść ze spirali zadłużenia. Jednym z nich jest wzięcie kolejnej pożyczki by pokryć te najbardziej pilne zobowiązania i móc spłacać nowy kredyt w dogodnych ratach. Fajnym produktem jest na przykład Rapida Money. Kowty pożyczek do 25 tysięcy złotych i na okres 60 miesięcy. Dogodne do splaty raty, jasne warunki i szybkie decyzje.
Powrót do góry
Djana

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą opcją zawsze będzie konsolidacja długu i dodatkowa praa
Powrót do góry
Italia

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze swoją poprzedniczką ! Ma naprawdę sporo racji
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto je zacząć spłacać? I nie, branie kolejnej pożyczki, na spłatę poprzedniej pożyczki nie traktuje się jako wyjście z długu.
Powrót do góry
maron

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjście z długów nie jest łatwe, ale nie znaczy to, że niemożliwe. W banku Raiffeisen jest kredyt konsolidacyjny, którego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Spłacasz dług i nie zostajesz z niczym.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest chyba w nią nie wpadać Wink. Osobiście nie miałem (na szczęście) nigdy kłopotów ze spiralą zadłużenia. Trzeba po prostu wiedzieć, jak poszczególne usługi bankowe działają i czym się cechują. Na przykład osobiście bardzo cenię sobie możliwość korzystania z kredytu odnawialnego, ale wcześniej dokładnie sobie poczytałem, na przykład tutaj: http://osrodekfinansowy.blogg.se/2018/november/kilka-informacji-o-kredycie-odnawialnym.html na temat tego, jak ten kredyt dokładnie wygląda, na co zwracać uwagę itd. Dzięki takiemu podejściu można o wiele bardziej strategicznie podchodzić do zaciągania zobowiązań finansowych. Smile
Powrót do góry
erkkarol

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zanim wziąłem kredyt już z góry znalazłem sobie stronę, która w razie czego gwarantowała mi konsolidację zadłużeń, jako że to nie byłby mój jedyny kredyt obecnie. Na stronie https://www.totalmoney.pl/kredyt-konsolidacyjny przejrzałem jak się to rysuje i wiedziałem, że uchroni mnie to przed spiralą zadłużenia.
Powrót do góry
aann

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem jest kredyt konsolidacyjny https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/. spłacamy całe aktualne zadłużenie, a w zamian mamy jedną niższą ratę kredyt po konsolidacji.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: