FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobra restauracja.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 10:17 pm    Temat postu: Dobra restauracja. Odpowiedz z cytatem

Właśnie dostałem się na wymarzone studia i z tej okazji chciałbym zabrać moją dziewczynę na kolację. Co myślicie o restauracji Bubbles w stolicy? Znajomi, gdy tam byli bardzo sobie zachwalali tamtejszą kuchnię. Mnie zaciekawił duży wybór alkoholi głównie szampanów krajowych, jak i zagranicznych, które będą idealne na tę okazję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karinos83

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam miejsca. Ale jeśli zależy Ci na sympatycznym klimacie i dobrym jedzeniu to tutaj https://wweku.business.site/ masz namiary na restaurację "w Weku" na warszawskiej Woli. Świetne miejsca na lunch czy kolację. Przede wszystkim możesz liczyć na smaczny, świeży posiłek, w dobrej cenie. A do tego na miłą obsługę. Sprawdź.
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ich lunche wymiatają! Serio, jeśli chcesz zjeść smacznie, świeżo i niedrogo to zajdź do "w Weku". Restauracja bardzo sympatyczna. tak samo obsługa. A jedzenie mega - czuć, ze kucharz wie co robi.
Powrót do góry
czarek123

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy tam nie byłem
Powrót do góry
Bernwald3

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komunię syna organizowałam w https://www.oranzeria-restauracja.pl/imprezy/komunie Bardzo wysoki poziom organizacji- szeroki wybor dań. Wszystko było podane w ładnej formie. Obsługa swietnie sobie poradziła z obsługą 50 osób. Sala jest duża i przestrzenna więc nie było ścisku i wszyscy się dobrze bawili Smile
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarek123 napisał:
nigdy tam nie byłem

Sprawdź koniecznie Czarek. Miejsce jest urzekające. A jak dodasz do tego jedzenie,które serwują to już na pewno będziesz wracać, i pewnie przyprowadzisz znajomych Smile Smacznie, tanio i w fajnym klimacie. Polecam.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wyrobioną bardzo dobrą opinie o Restauracji Akademia. Zawsze gdy tam jestem obsługa traktuje mnie jak członka rodziny. Menu wegetariańskie jest tam nieziemskie. Wszystkim smakoszom przypadną do gustu gołąbki w sosie pomidorowym z kaszą jęczmienną i grillowanymi warzywami. Tym daniem szef kuchni już dawno skradł moje serce.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, jak już zapytujecie o różne restauracje, nie tylko w stolicy, to powiem Wam, że powinniście, będąc w Krakowie, spróbować dań z Trattoria La Campana https://lacampana.pl/ . Od kilku lat co roku dostają wyróżnienie w Przewodniku Michelin, ale co ważniejsze, sprawna obsługa podaje naprawdę smaczne posiłki z kuchni włoskiej. Sama jadłam tam raz, pół roku temu i nadal jestem pod wrażeniem.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra restauracja to taka, w której większość dań z karty nas zachwyca! I ja tak mam w https://staremetropolis.pl/ Very Happy Ich lokal w Toruniu na ulicy podmurnej serwuje naprawdę genialne potrawy. Mają pizzę z pieca, która po prostu rozpływa się w ustach Smile To idealne miejsce zarówno na rodzinny obiad jak i na lunch z przyjaciółmi!
Powrót do góry
jakubik

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie dania lubicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nickname00

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wole jednak gotować w domu, w ten sposób zaoszczędzam pieniążki.
Powrót do góry
fala99

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was zna miejsce, gdzie można kupić sprawdzony, dobry sprzęt gastronomiczny Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki, bo właśnie się rozglądam za miejscami, gdzie można dokonać zamówienia.
Powrót do góry
Tomasz44

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sobie aktualnie sprawdzić też opinie danego lokalu na Google lub innych stronach. Smile

pichca54

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz44 napisał:
Warto sobie aktualnie sprawdzić też opinie danego lokalu na Google lub innych stronach. Smile

Popieram.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam https://grand-house.pl/restauracja/, bardzo fajna restauracja w mogilanach
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: