FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Materac dla alergików
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jankos

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno nie jest to głupi pomysł ale warto to jeszcze skonsultować z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwadron

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze materace są z pianką termoelastyczną. Pianka oddycha, nie kumuluje ciepła i jest odpowiednio trwarda. Niestety za taki materac trzeba dać naprawdę dużo. Ostatnio sama się za takim rozglądam i ceny ok 7 tys zł powalają Sad Widziałam jednak, że na przykład w Art-Medic Viscotherapy można kupić taki materac dużo taniej. Teraz jest chyba nawet promocja i materace są po ok 1,5k. To jakaś technologia pianki o gęstości 85kg/m3 – nowośc na rynku ale zapewniająca idealne podparcie kręgosłupa. Ktoś już u nich kupował?
Powrót do góry
kaska147

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może one i dobre dla alergików, jednak przed zakupem należy zapytać lekarza alergologa, czy przypadkiem nie okaże się, że jesteśmy uczuleni na jakiś składnik pianki,
jjusti18

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materac odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, dlatego trzeba dobrze się zastanowić co do jego wyboru. Sama właśnie mam dylemat, ponieważ znalazłam aktualnie fajne oferty w sklepie https://heveamaterace.pl i nie wiem czy zdecydować się na materac piankowy czy lepiej lateksowy. A wy jak myślicie, która opcja byłaby lepsza?
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 8:36 am    Temat postu: Technologia a alergia Odpowiedz z cytatem

Ja niestety wiem coś o zmaganiach z alergią, ponieważ mój synek od 5. roku życia choruję na astmę oskrzelową wywołaną właśnie na tle alergicznym. Początkowo był całkiem zdrowym dzieckiem i do głowy by mi nie przyszło, że kiedykolwiek będę mogła zmagać się z tym problemem. Okazało się jednak, że byłam w wielkim błędzie...Po raz pierwszy Daniel doznał ataku duszności i to bardzo poważnego, jak byliśmy u znajomych na ognisku i piekliśmy kiełbaski. Nawe nie zauważyłam, jak się oddalił w kierunku rzepaku. Wkrótce stamtąd dopadło mnie straszne rzężenie, jak dobiegłam do dziecka, to naprawdę byłam przerażona. Na szczeście, wielkie szczęście, że pogotowie przyjechało bardzo szybko i sprawnie zaintubowano mojego synka. Potem kompleksowe badania i wyszło, że ma uczulenie m.in. na rzepak właśnie, ale też brzozę, sierść psów i kotów, roztocza, a jakby tego było mało, to jest astmatykiem.Sprawa bardzo poważna, od tamtej pory zaczęliśmy regularnie jeździć na odczulanie. Na szczęście dziś mój Daniel czuje się o wiele lepiej, zaczął nawet trenować bieganie. Naprawdę z astmą można żyć, o czym najlepiej świadczy ten portal - http://www.totylkoastma.pl/
Powrót do góry
AMORE

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie internetowym oferują szeroki wybór materacy 160x200a także inne. Doskonale sprawdzą się zarówno do spania jak i do sypialni. Jestem zachwycona swoim zakupem.
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na rynku jest spory wybór materacy, wykonane sa z różnych tworzyw, warto poszukać odpowiedniego dla siebie.
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednoznacznie to się raczej nie odpowie, w końcu każdy z
nas może miec alergię na coś zupełnie innego.
Najlepiej wykonac testy testy alergiczne lublin . Można też poradzić się swojego alergologa, on na pewno Wam dokładnie doradzi co badać itd. No i przede wszystkim też jak radzić sobie z tą alergią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
murarz57

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteście alergikami lub macie w domu alergika to warto przeczytać książkę http://www.taniaksiazka.pl/od-lekarza-do-kucharza-danuta-mylek-p-517115.html Jest to ksiązka medyczno kucharska. Nie tylko dla alergików, ale i osób np z cukrzycą czy z chorobami serca. rady dla dorosłych i dla dzieci. Bardzo pomocna lektura dla osób chcących cieszyć się życiem.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego materaca dla córeczki. Kupiliśmy jej łóżko, znaczy stelaż i chcemy jej dobrać wygodny materac, zależy mi na takim który nie będzie za twardy ani za miękki. Czytałam że materace firmy https://salonsnu.pl/materace-kieszeniowe/426-materac-pasodoble.html bardzo dobre i wygodne, kieszeniowe. Co o tym myślicie? Ktos taki może ma zakupiony ?
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten model materaca http://materacyk.pl/produkt/materac-dzieciecy-odeo-model-mohrpur1/ będzie dobry dla alergików bo posiada pokrowiec antyalergiczny. Do tego ma pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie, materac z pianki wysokoelastycznej, naprawdę godny polecenia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: