FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Selekcjonuję przedszkole - wspomó&#380

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnulkaWros

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 11:00 am    Temat postu: Selekcjonuję przedszkole - wspomó&#380 Odpowiedz z cytatem

Za rok moja pociecha wyruszy do przedszkola. Powracam do pracy oraz muszę zapewnić mojemu brzdącowi opiekę. Tyle słyszy się o przedszkolach czy klubach dla młodych ludzi, gdzie nie dzieje się najlepiej. Czy moglibyście wspomóc, dzieląc się ze mną wiedzą na temat tego, czym Wy się inspirowaliście przy doborze przedszkola? Na co zwracać szczególną uwagę? Bardzo proszę o porady, pierwszy raz wysyłam dziecko do przedszkola oraz przenigdy nie myślałam, że to będzie taki stres.
walizki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vonfondy3

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 11:49 am    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

W szczególe nie panikuj - przedszkole to nie żaden obóz koncentracyjny. Sprawdź, czy dzieci mają profesjonalną opiekę, czy przedszkole jest w bezpiecznej okolicy, czy obiekt przedszkola jest pewny i nowy. Zwróć też uwagę na zabawki oraz różne imprezy czy inne działalności dla dzieci - w przedszkolu ma obowiązek dziać się dużo odlotowego, żeby dziecko z uśmiechem na twarzy tam chodziło. Nie patrz na opłatę, ta zawsze będzie duża, dla mnie to akurat nie kryterium.
tworzenie stron www kraków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
alicjajar7

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 12:10 pm    Temat postu: RE.... Odpowiedz z cytatem

Odrobinę nie zgodzę się co do należności - jest ona znacząca. Czasem przedszkola zawyżają cenę, nie proponując niczego szczególnego. Miałam sytuację, kiedy tak właściwie przedszkole prywatne pobierało dwa razy większą sumę, aniżeli lepiej wyposażone i mnóstwo większe przedszkole w innej dzielnicy miasta. Odrobinę dalej, jakkolwiek dziecko jest zadowolone oraz chce tam przebywać. Opiekunki są miłe, a to też ważne. Więc nie stresuj się, podejdź do wyboru przedszkola rozważnie, analizuj to, co najistotniejsze, najprawidłowiej idź na wizytację do przedszkola oraz zobacz, jak tam, jest. To optymalne rozstrzygnięcie.
bramy ogrodzeniowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mbahur89

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi poleciła znajoma i chyba tylko tym się kierowałam i tym jakie horyzonty ma dane przedszkole
sandflower

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosta zasada - przedszkole na najwyzszym poziomie to przedszkole katolickie - np to przedszkole niepubliczne w Krakowie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jagoda29

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka jest wasz opinia na temat krakowskich żłobków? Mój maluszek do przedszkola jeszcze dość długo nie pójdzie, ale na żłobek już najwyższy czas. Przeglądnęłam kilka ofert w dogodnej mi lokalizacji i najbardziej spodobała mi się Motylkowa Kraina http://motylkowa-kraina.pl/cennik/ .Poza tym , że żłobek ten znajduje się w centrum miasta, można tam w zasadzie dowolnie wybrać karnet godzin . Poza tym grupy są kameralne, co na pewno pozwala opiekunom na lepsze dopilnowanie maluchów, a wśród zajęć są np. bajkoterapia i angielski.
Powrót do góry
Anette_23

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpinam się pod pytanie. Przy czym interesuje mnie Częstochowa. Oczywiście mówię o prywatnym przedszkolu - słyszałam o http://hocki-klocki.com.pl/ pozytywne opinie, nawet lokalizacja jedna z dwóch mi odpowiada całkiem nieźle, natomiast im więcej informacji tym lepiej.Wink Więc jeśli ktoś miał okazję korzystać, to proszę o kontakt.Wink)
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że coraz więcej ludzi świadomie wybiera żłobki dla swoich dzieci. Na szczęście teraz nie trzeba się ograniczać do pobliskiej placówki, bo wybór jest naprawdę spory.Na mnie wrażenie robią takie miejsca jak http://sensoludki.pl/o-nas/ gdzie to dziecko jest w centrum uwagi, a opiekunowie pomagają rozwijać jego potencjał. Warto iść w tym kierunku Smile
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje dziecko na szczęście do złobka chodzić nie musiało ale pamiętam, że bardzo długo szukałam dobrego przedszkola. Kierowałam się przede wszystkim opiniami innych rodziców i tym co sama zaobserwowałam na dniach otwartych Smile ostatecznie wybrałam Te Vizję na warszawskim Wawrze https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/ . To był strzał w 10 Smile kameralne grupy, ciekawy plan dnia, jest i zabawa i nauka. Rewelacja Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: