FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
hotel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek993

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 6:46 pm    Temat postu: hotel Odpowiedz z cytatem

cześć, mam do zarezerowanie hotel po konferencji dla prelegentów. Co sądzicie o hotel balice?? Ma dobre opinie i fajnie wygląda. Korzystał ktoś z jego usług? - jak doświadczenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marianek3431111

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w hotelu nigdy w swoim życiu nie byłem.Dla mnie to jest zawsze za drogie i sypiam u kolegów.
karinos83

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, bo nocleg w hotelu to fajna sprawa. I wcale nie musi być drogi Smile Szukaj hoteli sieciowych jak np. z AMW Hotele. Takie hotele trzymają poziom niezależnie od miasta. A ceny mają bardzo konkurencyjne.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o konferencje, to warto korzystać ze sprawdzonych miejsc. Dobrą renomą cieszy się hotel Fajkier z http://www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia więc warto poznać bliżej ich ofertę konferencyjną. Myślę, że zrobi to na Was spore wrażenie, przekonajcie się o tym.
Powrót do góry
Verterns

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci , że ja byłem pozytywnie zaskoczony w http://www.andersiahotel.pl/ fajny i przyjemny hotel w dobrej lokalizacji w Poznaniu, mi się tam podobało ostatnio.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie przyjemnego noclegu w Gdańsku, to polecam http://www.starakarczma.com.pl/ . Bardzo mila obsługa, wygodne pokoje, pyszna kuchnia i domowa atmosfera, to cechy, które sprawiają, że chce się tam wracać. Pensjonat jest polożony w Gdańsku Oliwie w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
Powrót do góry
dominik4

PostWysłany: Sob Lut 02, 2019 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po hotelach w ogóle nie bywam i jest mi z tym bardzo dobrze.Tak powinna robić każda osoba.
dalajlama

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bywam i to dosc czesto glownie ze wzgledu na prace i szkolenia Smile I powiem Ci, ze nie rozumiem Twojego nastawienia, bo dla mnie mozliwosc zobaczenia czegos nowego jest czyms super fajnym. Np ostatnio mielismy konferencje w http://www.dworekwapionka.pl/ i potem bardzo fajne zajecia integracyjne dla calego zespolu. No i wieczorem impreza do bialego rana Smile Ja bylam zachwycona nie tylko organizacja ale tez lokalizacja obiektu, bo tereny wspaniale.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: