FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gra komputerowa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to super sprawa. W końcu jeśli zależy Wam na przyjemnej rozgrywce, to powinniście wykorzystać różne dostępne sposoby na jej urozmaicenie. Dzięki portalowi http://gamehag.com/c/pl będzie się Wam grało jeszcze lepiej, bo nie tylko będziecie mogli rywalizować z innymi graczami, ale też będziecie mieli dostęp do różnego rodzaju bonusów i premii. To super sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekR

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami dobrze jest się wciągnąć w jakąś fajną grę i trochę odpocząć od spraw codziennych. Ja na przykład tak mam z https://ski-jumps.pl którą uwielbiam i zdecydowanie polecam osobom które pasjonują się skokami narciarskimi. Można trenować stworzonego zawodnika, bić rekordy i wygrywać turnieje jednocześnie zbierając autografy najlepszych zawodników. Mnóstwo dobrej zabawy i co ważne także satysfakcji z wygranych konkursów.
Powrót do góry
mordor00

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę gry online, na smartfona. Gram kiedy chcę i nie wymaga to świetnego sprzętu. Najbardziej lubię grać w gry wojenne, rpg, strategiczne.
Mania87

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram z mężem, najbardziej lubimy RPGi. Ostatnio ogrywaliśmy cała sagę Dragon Age, począwszy od Inkwizycji, a potem przypomnieliśmy sobie pierwszą i drugą część.
Szymonski

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też trochę gram, głównie w jakieś komórkowe gry, które jednak szybko mi się nudzą albo męczą zaraz o mikropłatności.
Bartezz

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram głównie w sieciówki, typu League of Legends albo World of Tanks. Na komórce nie gram w ogóle, strasznie prymitywne są te gierki i tak jak ktoś pisał, pełne mikropłatności.
franczi

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo super
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: