FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
urządzanie mieszkania
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Morowy

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 4:51 pm    Temat postu: urządzanie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Urządzam właśnie nowe mieszkanie i planuje aranżację okien. Jakie tkaniny zasłonowe będą najlepsze, żeby nie przytłoczyć wnętrza? Do tej pory miałam jedynie rolety i choć dobrze sprawdzały się jako ochrona przed słońcem, to okna wydawały się trochę łyse i bez wyrazu. Z drugiej strony, nie chciałabym żadnych ciężkich materiałów, żeby nie zbierały nadmiernie kurzu. Nie chciałabym też typowych, klasycznych firanek w koronkowe wzorki, gdyż raczej stawiam na minimalistyczny wystrój wnętrza.
junek

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna znalezc rozne projekty mieszkan.
Crowley95

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również będę wdzięczny za wszystkie wypowiedzi na ten temat Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rychu2232

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi mieszkanie urządzała bardzo bliska kuzynka.
krzys88

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajnie wyglądałby zasłony w delikatny wzorek w jasnym kolorze. Można kupić już gotowe, wystarczy wyprasować i powiesić Smile
heman

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie okna?
maciuk

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że najpierw musiałbyś pokazać jak masz urządzone mieszkanie i dopiero wtedy moglibyśmy o tym porozmawiać Smile
BogdanDudek

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 8:12 am    Temat postu: Re: urządzanie mieszkania Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o tkaniny to polecam zajrzeć na sklep z materiałami mają naprawdę duży wybór ,świetną jakość i świetne ceny Very Happy
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony chciałbym Wam polecic oferty mieszkan w Warszawie oraz Gdansku ze strony https://www.wolnemiasto.pl/pl/lokale-uslugowe. Polecam, poniewaz uwazam iz jest to najlepsza oferta mieszkan oraz apartamentów z rynku pierwotnego.
Powrót do góry
Dzennika5

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudne lecz bardzo przyjemne zadanie, ja mam przynajmniej takie wrażenie ;D Jak urządzacie swoje mieszkanie to powinno wam to przynieść sporo radości. Ja teraz zabieram się za mój salon, który jest zrobiony w nowoczesnym stylu. Na stronce https://strefafiran.pl/pl/c/FIRANY-Z-WOALU/14 znalazłam fajne ekskluzywne firany. Zrezygnowałam po długim namyśle z rolet
Powrót do góry
Lolita34

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej podobają się mieszkania, które są przestronne i urządzone w jasnych kolorach, typowo dla stylu skandynawskiego. Ale lubię też, gdy w mieszkaniu pojawiają sie ciekawe i nietypowe akcenty dekoracyjne jak np. fototapety 3d. Wtedy wnętrze jest do razu nowocześniejsze. Szczególnie taki typ fototapet sprawdza sie w mniejszych pomieszczeniach, bo mogą one optycznie powiększyć pokój.
Powrót do góry
mariuszkobza

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 11:45 am    Temat postu: remont Odpowiedz z cytatem

U nas na szczęście aranżowaniem wnętrz zajmowała się żona, ja tylko zrobiłem remont.
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej wynajmujecie kogoś do aranżacji mieszkania czy robicie to same? Znalazłam artykuł o plastikowych skrzynkach http://cafe-mama.pl/pomysly-na-skrzynki-plastikowe-na-owoce-warzywa-jak-jeszcze-mozna-wykorzystac-w-domu/ i zastanawiam się czy nie wykorzystać tych, które zostały mi z wakacji Smile Co o tym myślicie?
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka sensownych porad dotyczących tego, jak należy wyremontować pomieszczenie - https://tapetuj.pl/blog/jak-wyremontowac-nowe-mieszkanie/ Wprawdzie dotyczą one nowej nieruchomości, ale to samo sprawdzi się w każdej innej. Po prostu z głową musi być tam dopasowany każdy element.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o kupnie zasłon gotowych przez internet? Znalazłam prześliczne zasłony w sklepie Kasandra https://kasandra.com.pl/zaslony-zaslonki-zaslony-gotowe-c-2_163.html Bardzo spodobały mi sie zasłony o nazwie Fiona oraz zasłony w tulipany. Gdybym nawet chciała kupić taki materiał, to nawet nie wiedziałabym jak szukać. W mojej miejscowości nawet nie ma porządnego sklepu z materiałami. A tutaj mozna kupić gotowe zasłony nie wychodząc nawet z domu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: