FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Schody z prawdziwego drewna?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek33

PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 2:00 pm    Temat postu: Schody z prawdziwego drewna? Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, czy w budynkach warto jest zainwestować w takie schody z prawdziwego drewna? Widzę, że dużo firm w sieci się nimi zajmuje. Czy ktoś może takie posiada?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra30

PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy przy obiekcie konferencyjnym ktoś zwraca uwagę na takie szczegóły
Powrót do góry
mnuwak

PostWysłany: Sob Lut 08, 2014 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ja bym nie robił w takich obiektach lepiej jednak zrobić coś twardego. Ważne jest aby po przejściu kilku Pań w w szpilkach nie było dziur. Polecam firmę http://jfm-furniture.pl/meble-sklepowe która dobierze CI materiał. Robili u mnie w firmie i jestem zadowolony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
asap

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, argument z paniami w szpilkach uwazam za trafny. Żartuję ale tak naprawde to faktycznie sporo rozbija się o wytrzymałość. Chodzi o to aby Ci służyły na lata, a przy tym dobrze by było aby za można było je jeszcze jakoś wykorzystać, na przykład zabudować od dołu. Ja mialam problem jak wybrać schody które pasują do stylu, który obecnie mi się podoba - typowej skandynawii. Miałam dylemat czy wybierać schody żelbetowe czy drewniane gdy projektowano dom ale bardzo szybko uswiadomilam sobie zalete drewnaniych - można je przygotować ażurowo i pod nimi zrobić półki na książki:) Sporo o tym wie firme MG Projekt: http://www.mgprojekt.com.pl/blog/schody-zelbetowe-czy-drewniane, od której zaczerpnęłam multym wiedzy w tym temacie - polecam ich wiedzę
Powrót do góry
nilton

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie luksusowe schody do domu to podstawa- o ile oczywiście nas na to stać.
Ja postanowiłem zainwestować w drewniane schody z dębu olejowanego, które robią znakomite wrażenie. No i w dodatku są bardzo stabilne. Jeżeli chcecie namiary na firmę to nazywa się BKDHOME i robią świetne schody, możecie spojrzeć na stronkę i galerię Wink

Ostatnio zmieniony przez nilton dnia Pon Kwi 20, 2015 8:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Krzysztoffer79

PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę powiedzieć tyle, że schody zrobione z drewna będą trwalsze niż z innego materiału a poza tym nadają ciepła pomieszczeniom.
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schody drewniane są funkcjonalne i do tego ładne. W Prudlik widziałam sporo wzorów schodów z drewna. Drewniane schody dobrze komponują się z każdym wnętrzem. Metalowe schody nie wyglądają tak dobrze.
Powrót do góry
monkas

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też bardzo podobają się schody drewniane! Uważam że to najlepszy i najbardziej trwały materiał, z jakiego mogą one być wykonane. Sami mamy w domu takie: https://coraschody.net.pl/pl/schody-drewniane drewniane schody z metalową barierką. Połączenie wygląda dość designersko, co wyróżnia je na tle innych modeli. Są bezpieczne i łatwe w utrzymaniu, więc nie żałuję tego zakupu
Powrót do góry
henryk443

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za schody z prawdziwego drewna trzeba bardzo dużo zapłacić.
kasiunia1

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkałam się z opinią ,że schody z prawdziwego drewna przeżyją nie jedno pokolenie.Warunek jest jednak jeden podstawowy odpowiednia i regularna konserwacja.Każdy też ma swoje szczególne upodobania co do wyglądu takich schodów ,bo dzięki bejcy do drewna można zmieniać kolor zgodnie z naszymi preferencjami. Warto o te sprawy zadbać w początkowym etapie montażu schodów.
Powrót do góry
Arkadiusz3eew

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja schody w swoim domu mam bardzo ładne. Na pewno te schody podobają się bardzo dużej ilości ludzi.
wojkislo

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 3:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zainwestować w schody z prawdziwego drewna. Odpowiednio wykonane, z dbałością o szczegóły i z materiałów najwyższej jakości potrafią przetrwać bardzo długo. Właśnie z tych powodów zdecydowałem się na takie schody, które zleciłem zakładowi stolarskiemu FULDREW https://fuldrew.pl/Stefana Batorego 22, 37-420 Rudnik nad Sanem, telefon: 508 345 291. Byłem pozytywnie zaskoczony efektem końcowym, dlatego każdemu kto pyta o to kto je wykonał polecam dokładnie tą firmę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: