FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wywiad gospodarczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraart

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 12:56 pm    Temat postu: Wywiad gospodarczy Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Zastanawiam się, czy mogę w jakiś sposób sprawdzić wiarygodność przyszłego kontrahenta. Słyszałam Słyszałam, że istnieją specjalne kancelarie takie jak ta https://www.aif.com.pl/pakiet-uslug/wywiad-gospodarczy/która pomaga w podobnych sprawach.Korzystał ktoś z Was forumowiczów z takich rozwiązań?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tryby82

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 10:00 pm    Temat postu: Nie bardzo Odpowiedz z cytatem

To już chyba lepiej detektywka wynająć. Taniej będzie, a na pewno pogrzebie tam, gdzie jakieś legalne firmy nigdy nie zajrzą. Nie korzystałem, ale na pewno bym nie korzystał, bo z pewnością są opłacani przez lobbystów. Szkoda kasy i czasu.
Powrót do góry
danis4r

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Too prawda, detektyw taniej wyjdzie.
Powrót do góry
reset

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie też sprawdzić sobie usługi detektywistyczne oferowane przez detektyw wisła . Moim zdaniem jest to naprawdę dobra i profesjonalna agencja detektywistyczna, więc być może i was zainteresują ich usługi detektywistyczne.
okon

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na terenie Lublina zajmuje się takimi sprawami ta agencja detektywistyczna Lublin. Jeśli chcemy sprawdzić jakąś firmę, to uważam, że naprawdę warto się do nich zwrócić. Posiadają doświadczenie i przede wszystkim mają odpowiedni sprzęt, a to jest ważne.
Powrót do góry
oszka

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wynajmuj detektywa? Myślę, że on pomoże Ci w sprawdzeniu kontrahenta.
Telus

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi sie wydaje, że bez problemu z takim zadaniem poradzi sobie dobre biuro detektywistyczne warszawa. Każdy doświadczony detektyw potrafi zdobyć potrzebne do tego informacje w kilka chwil Smile
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 6:45 am    Temat postu: Oczywiście Odpowiedz z cytatem

Każdego można teraz sprawdzić . Nie wie czy akurat detektyw pomoże, ale na pewno jakieś urzędy, może nawet byli współpracownicy , jeśli ich znasz. Pamiętaj, że każdy papierek jaki przedstawiają musi mieć pokrycie w odpowiedniej instytucji.
Za 5 dni Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017. Jedziecie? Z programu wynika, że jednym z gości będzie Włodzimierz Cimoszewicz.
Powrót do góry
cast

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że często wystarczy po prostu popytać w środowisku. To lepsze, niż jakiekolwiek śledztwa.
Antoni21

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, są takie miejsca. Teraz przed podjęciem współpracy z nowym kontrahentem, coraz więcej firm dokładnie go prześwietla. Wiem, że zajmują się tym też w Streatus i robią to bardzo dobrze. W https://www.straetus.pl/wywiad-gospodarczy/ sami możecie się o tym przekonać. Warto korzystać z takich rozwiązań.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też potrzebowałem sprawdzić wypłacalność potencjalnego partnera no i chciałem zyskać informacje zakresu obrotu gospodarczego dotyczących sytuacji gospodarczej przedsiębiorstwa. Ofertę wywiadu gospodarczego znalazłem na https://agencja-arcanus.pl/ i postanowiłem z niej korzystać. Agencje detektywsiyczne czestochowa nie często mają taką usługę, więc super, że udało mi się ich znaleźć Smile
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że faktycznie warto zweryfikować swojego kontrahenta przed zawarciem z nim umowy. W ten sposób mamy pewność, że nie wpakujemy się w kłopoty. Tutaj https://www.veriv.pl/index.php/weryfikacja-kontrahenta/ znajduje się namiar na firmę, która zajmuje się tego typu usługami. Są naprawdę dobrzy w tym co robią!
Powrót do góry
Helperka

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno musiałam dowieść oszustwa i zdecydowałam się wynająć detektywa z Częstochowy by pomógł rozwiązać mi sprawę. Nie bójcie się tego tematu, udało mi się przeprowadzić sprawę do końca po mojej myśli. Potrzeba tylko do tego specjalisty w swoim fachu https://agencja-arcanus.pl.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: