FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
wszystko o finansach
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
listek5

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A księgowość? Jak ją prowadzicie w swoich firmach? Macie księgową? Teraz można samemu ją prowadzić poprzez taki system https://wfirma.pl/ Umożliwia on wiele, np. wystawianie faktur, rozliczanie pracowników. I macie wszystko pod kontrolą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pozytywka

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 12:06 pm    Temat postu: znajomość arkuszy kalkulacyjnych Odpowiedz z cytatem

W ofertach pracy pracodawcy często w jednym z wymogów od kandydatów uwzględniają znajomość pakietu biurowego Office, a przynajmniej biegłego posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym. Nie ma w tym nic dziwnego. Arkusz kalkulacyjny to podstawowe narzędzie pracy zarówno zdalnej jak i stacjonarnej, biurowej. Specjalne aplikacje OneDrive, Dropboxa czy Google Docs umożliwiają bezproblemowy dostęp do dokumentów bez względu na lokalizację i liczbę korzystających z nich osób.
Wiele osób traktuje arkusze kalkulacyjne jak kalkulator umożliwiające przejrzystą prezentację działań nawet w postaci graficznej. Nic dziwnego że przyjmując pracownika oczekuje się że będzie potrafił posługiwać się tym narzędziem. O darmowym arkuszu kalkulacyjnym i funkcjach jakie on spełnia możecie dowiedzieć się z artykułu na blogu o działalności gospodarczej i podatkach Zasady Ogólne .

wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego do obliczania płacy netto
Powrót do góry
kemka08

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedza to jedno, ale ważną sprawą jest też kontrola swojego budżetu. Wczoraj znalazłam informację o czymś takim jak finansowe aplikacje na telefon i bardzo zaciekawił mnie ten temat. Korzystacie z takich udogodnień? Będę wdzięczna za każdą opinię.
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz biegłego, który Ci w tym pomoże wystarczy wpisać " lista biegłych sądowych kraków " i Twoje miejsce zamieszkania. Proste prawda. Oszczędzasz czas szukając przez wyszukiwarkę.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że „udało” (;>) nam się urodzić w czasach, w których jesteśmy obdarzeni błogosławieństwem Internetu, w którym można znaleźć informacje o wszystkim niemal. Co prawda większość to śmietnik, ale jak się dobrze w nim pogrzebie, to jednak można się dokopać do rzetelnych informacji. Zwłaszcza w kwestii finansów itd. – nigdy nie miałem do tego głowy, kiepsko się orientowałem, zawsze wolałem po bardziej ogarniętych w temacie znajomych, żebym czegoś nie sknocił. No ale ile można – w końcu zacząłem po prostu czytać do obrzydzenia o tych tematach. Dlatego fajnie, gdy człowiek wejdzie sobie na forum, a tu cała encyklopedia linków do przydatnych tekstów z finansów – stokrotne dzięki ludziska. Była tutaj wcześniej mowa o faktoringu, może więc dołożę swoją cegiełkę do tego tematu. Nie byłem za bardzo obeznany w tym temacie, więc poszperałem trochę i trafiłem na taki artykuł, który wyjaśnił mi parę moich wątpliwości: https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ . Polecam, może kogoś z Was też zainteresuje. Wiedzy nigdy nie jest za dużo : ).
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, taka wiedza zawsze się przyda.
Powrót do góry
przemek04

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia finansowe pozwolą rozwiązać sporo problemów biznesowych. http://finedo.pl/ specjalizuje się w takich szkoleniach, prowadzi już je od ponad dwóch dekad!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: