FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zadbany samochód
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 6:17 pm    Temat postu: Zadbany samochód Odpowiedz z cytatem

Według mnie, nie ważne jest takim samochodem jeździmy, jeżeli odpowiednio o niego nie zadbamy. Trzeba wiele rzeczy brać pod uwagę. Staram się śledzić różne motoryzacyjne blogi by być na bieżąco, na jednym z nich trafiłam na taki artykuł https://nocar.pl/blog/sposoby-na-zamarzniete-drzwi-i-zamki-w-samochodzie/ . Jeżeli chcemy by nasz samochód był stale sprawny powinniśmy o niego odpowiednio zadbać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar

PostWysłany: Wto Gru 25, 2018 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby samochód był zadbany to warto czyścić go profesjonalnymi środkami. O ile z zewnątrz umyjecie auto na myjni to w środku niestety nie da się tego tam zrobić. Jeśli chcielibyście aby Wasze auto błyszczało na drodze i miało także nienagannie wypielęgnowany środek to warto kupić środki do czyszczenia tapicerki. Dzięki nim szybko, skutecznie i bez wysiłku wyczyścicie tapicerkę w samochodzie. Profesjonalne preparaty oferowane przez firmę Verde Avis pomogą Wam usunąć nawet bardzo trudne zabrudzenia a także pozbyć się nieprzyjemnego zapachu.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W samochodzie trzeba dbać o każdy element aby wszystko sprawnie działało. Bardzo ważną kwestią jest też dbanie o klimatyzację bo jednocześnie w ten sposób dbamy o nasze zdrowie. O tym, jak działa i jak dbać poczytacie na stronie http://autokorbas.pl/dziala-klimatyzacja-samochodowa-rozpoznac-awarie/#more-469.
Powrót do góry
machnik888

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadbany samochód to taki który ma w schowku mienrik lakieru! https://www.prodig-tech.pl/
Powrót do góry
damianek333334

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo mało samochodów zadbanych jeździ po polskich drogach.To jest normalne.
redunia

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z autorem wątku. O samochód trzeba dbać - nie ważne ile kosztował i jakiej marki jest.
GregWrap

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O samochód trzeba dbać jak o własne mieszkanie - podróż w zaśmieconym i zabrudzonym aucie to koszmar Razz Regularne wizyty w myjni, polerowanie i wymiana tapicerek to podstawa!
monikabert90

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest dbać o swój samochód. Nawet, jeśli dla nas względy estetyczne nie mają znaczenia, to trzeba liczyć się z faktem, że kiedyś pewnie będziemy chcieli taki samochód sprzedać. W tym celu można skorzystać np. z oferty warszawskiego skupu https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-osobowych/. Im bardziej zadbane będziemy mieli auto, tym lepszej ceny będziemy się mogli za nie spodziewać Smile
Powrót do góry
bukos

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można wielu trudności sobie w ten sposób oszczędzić.
malaarz

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno oddałem swój samochód do http://blingfactory.pl/ by zajęli się moim wnętrzem. Skórzane siedzenia wyglądają świetnie, niestety z czasem tracą swój blask i potrzeba fachowców i odpowiednich zabiegów, by przywrócić im dawny blask.
Powrót do góry
wojtekdpo

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne środki do kosmetyki auta są tu. Wydaje mi się, że warto będzie w nie zainwestować Wink
Melaska

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególnie faceci mają na tym punkcie fioła. Wiadomo, że o auto trzeba dbać, jednak nie ma też co popadać w paranoje Smile Mój bardzo często zaglada do sklepu https://bigblock.pl Jeżeli planujecie odpicować swoje samochody to powinniście się tam właśnie zaopatrywać.
Powrót do góry
Witkarrek

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto taki mieć, to jest pewne. Przeważnie jednak robimy to tylko na początku zaraz po zakupie, później o auto już sie tak nie dba - wiem to z autopsji. Mam jednak w zanadrzu sklep http://www.fhkrystyna-import.pl Jest tam spory wybór kosmetyków samochodowych, może i wam się przydadzą kiedyś
Powrót do góry
yuri

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myjnia.
Powrót do góry
kamil.mal

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zadbany samochód to wizytówka człowieka! Nie wyobrażam sobie jeździć brudnym samochodem...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: