FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Aranżacja salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
netefix

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować w meble na wymiar. Oczywiście są one trochę droższe, jednak wykonane bardzo dobrze, no i idealnie pasują do wnętrza. Tylko warto korzystać z firmy takiej jak https://www.wior-plyt.pl/ która może się pochwalić dużym doświadczeniem.

Ostatnio zmieniony przez netefix dnia Pią Lis 16, 2018 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sanqi

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się, meble na wymiar to do kuchni, ewentualnie przedpokój i sypialnia - jakieś duże szafy typu comandor. W salonie to sprawdzają się zwykłe witryny z kolekcji sklepowych, po co kombinować. Potem jakieś ładne dodatki, ładna lampa wisząca i efekt jest świetny, a nie płaci się nie wiadomo ile.
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem kilka miesięcy temu świetny narożnik w internetowym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl/meble-tapicerowane. Jest bardzo wygodny i porządnie wykonany.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo ciekawych pomysłów na aranżacje swojego domu mozesz znaleźć tutaj https://nianio.com.pl/category/dom/ Ja wykończyłem całe swoje mieszkanie poradami z tego bloga, na prawdę warto sie tym zainteresować. Jest to bardzo rzeczowy blog w którym możesz znaleźć również wiele innych ciekawych rzeczy.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam inspiracji w sieci. Na Pinterest jest tego sporo.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież nie ma żadnego problemu z tym, by takie kwestie załatwiać na odległość. Teraz wiele sklepów działa na zasadzie wysyłkowej i raczej każdy z tego korzysta. Ja sam planuję załatwić transport fotela z drugiego końca Polski poprzez giełdę Furgonetkę i wiem, że nie będzie z tym problemu.
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślicie, że w salonie sprawdzi się taki panel LED 60x60, czy może jednak będzie dawał za mało światła?
Powrót do góry
mitan

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio aranżowałem salon i przyznam szczerze, że nie jest to łatwe zadanie. Bardzo dużo kminiłem i zastanawiałem się nad tym jak najlepiej poukładać meble. Na szczęście nie miałem problemu jeżeli chodzi o lampy, bo te znalazłem na https://www.smx.com.pl/sklep-kategorie/lampy-nowoczesne/ i były świetnej jakości, ale z całą resztą był wielki kłopot
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest korzystanie z oferty firmy https://instalacje.nautilus.net.pl/uslugi/telewizja Marka zajmuje się dostarczaniem rozwiązań audiowizualnych m.in. do domów prywatnych. Sprzęt, jaki oferuje, jest najwyższej jakość oraz zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Marka działa w branży od wielu lat i cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Oferta jest szeroka i łatwo coś z niej wybrać.
Powrót do góry
MonikaRab

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie doświadczony architekt wnętrz białystok. Korzystając z usług profesjonalisty nie musisz się martwić obliczeniami, wymiarami i całą resztą. Zastanów się nad tym.
Powrót do góry
siemandero

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem sobie beton do salonu
Powrót do góry
monika3

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W modzie są teraz nawet same ramy kraków z pustym środkiem. W ciekawym połączeniu i ułożeniu mogą wyglądać stylowo, dodając salonowi wyrafinowania. Będą pasować do Twojego?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: