FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
impreza firmowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toyat

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam miejsca, w którym mógłbym zorganizować imprezę firmową połączana z targami. Zależy mi na dużej, przestronnej przestrzeni znajdującej się w dobrej lokalizacji Warszawy. Przewiduje około 300 uczestników imprezy. Zależy mi tez na surowości przestrzeni. Wnętrze industrialne nadawałoby się idealnie na ta imprezę. Szukajac takiego miejsca trafiłem tutaj https://samocentrum.com/eventy/ . Jesli chodzi o wygląd to miejsce jest idealne. Jednak nie wiem jak wygląda kwestia organizacji i samej oferty. Myślcie że warto?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markus32

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My działamy głównie na terenie trójmiasta, także jak na naszych konferencjach potrzebujemy dobrej firmy kateringowej to śmiało mogę polecić Ci wybór http://banglob.pl/ która przy każdym zleceniu dokłada największych starań i jednocześnie mają świetną i w pełni profesjonalną obsługę. Na pewno na Nich się nie zawiedziesz i jednocześnie można liczyć na przepyszne jedzenie Smile
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od zamysłu. Byłam na swietnych targach tutaj http://ranchocolorado.pl/imprezy-integracyjne-firmowe/ połaczonych później z bankietem pożegnalnym dla gości. Nocleg na szczescie tez byl zagwarantowany, wiec póxniej nie trzeba sie było martwic o transporty. Bankiet w stylistyce włoskiej, bo tez taki był temat całego zjazdu. Swietne i atrakcje i jedzenie wszystko zagwarantowane przez wlascicieli i dopięte na ostatni guzik.
Powrót do góry
tadros

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz ciekawe miejsce, które Cię interesuje: a nagłośnieniem, sceną, czy namiotem na świeżym powietrzu zajmie się firma Concept Music Art. Będąc 20 lat na rynku mają sprawdzone metody techniki eventowej. Warto zaufać sprawdzonej firmie, która poprowadzi wszystko tak jak należy.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na nasze małe przyjęcie biznesowe wybierzemy chyba Restaurację Akademia w Warszawie. Mamy małe biuro rachunkowe i tak się złożyło, że pracują w nim w większości wege, a słyszałam, że te lokal ma najbardziej rozwinięte menu w tym względzie. Osobiście próbowałam już ich risotta z grzybami i parmezanem, jest świetne po prostu.
Powrót do góry
Eliasz23

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda osoba organizuje imprezy na swój sposób. Wszystko to tak naprawdę kwestia gustu.
____
akumulatory rzeszów
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam hotel http://windsorhotel.pl/ pod Warszawą, byłam tam na dwóch imprezach firmowych i organizacja była naprawdę profesjonalna. Mają dużo terenów zielonych, jest gdzie spacerować, hotel jest na wysokim poziomie. Obsługa pomocna i uśmiechnięta, jedzenie smaczne. Co do pokojów to miały wszystko co było potrzebne.
Powrót do góry
saadattravel

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 5:08 pm    Temat postu: impreza dobrze zorganizowana Odpowiedz z cytatem

it is very interesting and full of information
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mikolaj209

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możecie zaskoczyć swoich gości zamawiając catering dietetyczny 1500 kcal gdańsk na konferencje. Gotowy, zdrowy obiad w przerwie - coś pięknego.
Powrót do góry
kasiunia

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma, w której pracuję bardzo często uczestniczy w różnego rodzaju wystawach, eventach czy targach.Dlatego potrzebujemy mieć dobrze wyposażone stoiska ;różnego rodzaju ścianki reklamowe, flagi, rollupy itp. Długo osoby odpowiedzialne za przygotowanie tych spraw szukały zanim znalazły tę właściwą firmę - https://www.retio.pl/, z którą współpracujemy do dzisiaj. pzdr
Powrót do góry
zosia999

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może planujesz jakiś bankiet w firmie? Myślę, że jeśli zapraszacie różnych gości, to warto wybrać jakieś eleganckie miejsce, aby goście mogli się dobrze poczuć. Widziałam, że na stronie http://lawenda-szczecin.pl/ że organizowane są tam różnego rodzaju bankiety, więc może sprawdzicie sobie, czy warunki Wam odpowiadają.
Powrót do góry
dobrazmiana

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w podobnej sytuacji, nie długo w firmie mam imprezę z okazji 10-lecia i dodatkowo swoim pracownikom oprócz premii chcemy przekazać gadżety firmowe i zastanawiamy się nad nimi https://www.patersdesign.pl/3/gadzety-reklamowe.html bo mają naprawdę szeroki wybór asortymentu u siebie.
Powrót do góry
Ewa Polek

PostWysłany: Nie Sty 13, 2019 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam niedawno na imprezie firmowej w Lublinie w lokalu Artemida, bardzo mi się podobało, lokal elegancki, pyszne jedzenie, impreza się udała, obsługa profesjonalna i sympatyczna.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My takie szkolenia pracownicze robimy zazwyczaj w firmie, zapraszana jest firma szkoleniowa, która szkoli naszych pracowników. Bardzo ważny jest również catering w tym dniu. zamawiamy zawsze jedzenie z Catering Arts. To na szkoleniach bardzo ładnie wygląda i podnosi jego atrakcyjność.
Powrót do góry
monika3

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escape room też jest ciekawym pomysłem, ale ja najbardziej lubię klimat uroczystych kolacji, gdy kładziemy bankietówki na kolanach i delektujemy się podanymi potrawami i rozmawiamy na różne tematy. Escape room jest bardziej formą rozrywki, zabawy i takie wypady też są potrzebne, ale od czasu do czasu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: