FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie auto rodzinne wybrać - Warszawa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał44

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 9:36 am    Temat postu: Jakie auto rodzinne wybrać - Warszawa? Odpowiedz z cytatem

Hej,
Chciałbym zapytać Was jakie auto warto wybrać jeżeli chodzi o coś większego dla rodziny? Zastanawiam się na SUV-em aczkolwiek nie wiem czy jest to dobra decyzja. Jakie są Wasze opinie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markus32

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że jak najbardziej warto bo jest to auto przede wszystkim przestronne, wygodne na dłuższych trasach i jeżeli masz rodzinę to jednak lepiej wszystko spakować do bagażnika niż między osobami upychać różne rzeczy, czy też zakupy. Może warto zwrócić uwagę np. na model CR-V od Hondy, bo salon HondaPlaza przygotował dość ciekawą ofertę i też na miejscu będziesz mógł go dokładnie obejrzeć oraz ocenić od strony technicznej.
Powrót do góry
Damian56

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o auta to jest naprawdę duży wybór. Sądzę, że w sumie każdy ma swój gust.
___
jungheinrich części
Powrót do góry
DominikaD28

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na mniejsze autko ponieważ przede wszystkim zależało mi na wygodzie i łatwości poruszania się po mieście, dlatego w moim przypadku wybór padł na Honda Jazz, ale co do salonu czyli HondaPlaza jak najbardziej mogę się zgodzić. Świetna obsługa, dobre ceny i do tego porządnie prowadzony serwis.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za Wasze opinie w takim razie chyba czas najwyższy zabrać się za wybór szczególnie że niedługo zaczną się wyprzedaże roczników, także może uda mi się coś ciekawego znaleźć w ofercie salonu HondaPlaza właśnie z tych większych aut, też jeżeli będzie to model używany.
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o auta rodzinne to najlepiej jakieś większe. Ja nie z Warszawy ale w Częstochowie w salonie Klimczak kupiłem mazdę Cx5 - świetnie auto rodzinne i bardzo wygodne
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio w Warszawie wynajmowaliśmy w wypożyczalni Ready to Go - mają auta w segmencie C więc spokojnie wszytko na wyjazd pomieściliśmy. Spoko opcja takie pojemne auto, bardzo zadbane do tego, świetnie się jeździło
Powrót do góry
OlaSłowik

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem posiadaczką Forda Kugi. Auto sprawuje się świetnie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: