FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Catering w formie bufetu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zangus

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 5:00 pm    Temat postu: Catering w formie bufetu Odpowiedz z cytatem

Cześć zastanawiam się nad cateringiem na konferencje czy lepiej zrobić w formie szwedzkiego stołu czy lepiej podać posiłki do ław gdzie siedzą osoby, czytam na http://dykcjonarz.pl/jak-wybrac-dobra-firme-cateringowa/ artykuły na temat cateringu i nie wiem na co sie zdecydować co najcześciej się widuje na konferencjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fifaczow

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, nie mam pojęcia czy coś takiego rzeczywiście ma szansę sprawdzić się w rzeczywistości...
galeon

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam do oferty czterogwiazdkowego hotelu http://www.inbetween-hotel.pl/restauracja-i-bary/catering , gdzie zamówisz elegancki i wykwintny catering. Oryginalnie podany w formie bufetu. Menu przygotowuje oczywiście Szef Kuchni więc to gwarancja smaku. Bardzo polecam, my byliśmy bardzo zadowoleni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andrzej4437887

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to na pewno jest bardzo ciekawie.Mi to nigdy w życiu na pewno nie wpadło by to do mojej głowy.Jestem pewny.
Laxmi123

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 10:28 am    Temat postu: Buffet Catering Odpowiedz z cytatem

I want to Best Buffet Catering in Bangalore which restaurant is better for tasty food,i need best catering arraigning for my marriage please if anyone knows best catering in Bangalore please let me............
CE mark Certification in Chennai|ISO 9001 Certification in Egypt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: