FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Piękne paznokcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gewizet

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale musisz mieć to wystarczająco duże i bez większego piękna, wtedy nie są wymagane żadne specjalne procedury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manicure japoński bardzo dobrze wpływa na kondycję paznokcia. Taki manicure wzmacnia, likwiduje rozdwojone końcówki i regeneruje płytkę. Do tego bardzo elegancko się prezentuje. Więcej na ten temat poczytacie tu: https://easynails.pl/wroclaw/manicure-i-pedicure-japonski/.
Powrót do góry
PrzemekKo

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu pewnie jest bardzo trudno zrobić sobie paznokcie dlatego warto w związku z tym korzystać z pomocy salonu kosmetycznego. Moja dziewczyna bardzo często chodzi do http://paznokcie-lublin.pl/. Myślę, że warto tam zajrzeć Smile
Powrót do góry
shifti

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tego typu lakiery hybrydowe jak tutaj https://ladiosa.pl/6-lakiery ? Co na ten temat sądzicie? Jest to Waszym zdaniem rozwiązanie warte uwagi?
holamiga

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest mieć pojęcie o wykonywanych zabiegach i dbaniu o paznokcie Smile A może uczynisz z tego swoją pracę dodatkową? Co myślisz o mobilnym salonie kosmetycznym? Możesz nauczyć się podstaw i dalej doszkalać w Beauty Lux w Warszawie Smile Grono profesjonalistów pokaże Ci najlepsze metody pracy na paznokciach. Paznokcie żelowe i akrylowe wciąż cieszą się dużą sławą i popularnością, więc na pewno będziesz mieć klientki! Smile Poza tym to świetna sprawa. Zadzwoń do nich i dowiedz się więcej Smile
Powrót do góry
Strelka

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na piękne paznokcie najlepiej umowić sie do kosmetyczki. Pewnie wiele z was ma takie sprawdzone gabinety od tego typu zabiegów Smile Zainteresujcie się tu propozycją od http://www.pilnikizalotka.pl W tym miejscu możecie liczyć na różnego rodzaju manicure i pedicure. Również wykonują tu przedłużanie i zagęszczanie rzęs.
Powrót do góry
kajka89

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przetestować nowe odzywki, zabiegi kosmetyczne, kremy, maski masła itp. No i zrobić badania, bo problemy z paznokciami mogą świadczyć o jakiś bardziej złożonych problemach organizmu lub chorobach, o których jeszcze nic nie wiemy. Nie należy tego ignorować
przyjemniaczek

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon kosmetologiczny trzeba mieć zaufany. Ja zawsze chodze do http://www.hevena.pl
Powrót do góry
AnnMa

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam pić skrzyp i pokrzywę i od tej pory moje paznokcie szybciej rosną i wcale się nie łamią. No i trzeba uważać na detergenty, bo strasznie niszczą dłonie, ale też paznokcie. Raz na jakiś czas można zrobić manicure grzegórzki, ale z tym też nie można przesadzać, bo paznokcie się osłabiają.
Powrót do góry
dale

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko Indigo Nails.
Powrót do góry
ewkalina

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam lakiery indigo. Są świetne. Oprócz tego, jeśli chcesz zadbać o płytkę paznokcia no i żeby były twarde i długie to polecam biotynę lub suplementację witamin.
Powrót do góry
Diangoo

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do pięknych i zadbanych paznokci na pewno będą Ci potrzebne odpowiednie narzędzia kosmetyczne, w tym wypadku najlepiej będzie skorzystać z cążek takich jak te https://narzedziakosmetyczne.com.pl/narzedzia-kosmetyczne/cazki-cegi/7mm. Sama zamawiam paczki z tego sklepu, narzędzia są profesjonalne.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: