FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
A może pizza?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karys

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wielkim fanem tego dania Smile . Najbardziej smakuje mi pizza z różnymi gatunkami sera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jenks

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pizzy to polecam zamawiać ją z restauracji Szkutnia, szczególnie jeśli ktoś jest z Warszawy. Mają świetne ciasto i świeże dodatki. Zamawiam od dawna i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
Powrót do góry
Ostasz

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pizza to bardzo smaczna potrawa, lecz moim zdaniem nie sprawdzi się jako catering w różnych sytuacjach.
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego miejsca to zamów jedzenie online przez pizza portal - tam masz dostęp do wielu świetnych restauracji, które oferują różne jedzenie, tak pizze jak i inne, wiec do wyboru do koloru!
Powrót do góry
Junker

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pizzę chodzę tylko do restauracji włoskiej. Nic nie przebije smaku prawdziwej pizzy włoskiej Smile .
patrycjaa86

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Very Happy ale raz na jakiś czas, bo może się przejeść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lubliniak44

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam pizzę i mógłbym ją jeść na okrągło. To najczęstsze danie, jakie zamawiam jedząc na mieście, również będąc na wakacjach za granicą. Zerknij sobie na https://ekantor.pl/panie-po-ile-ta-pizza-czyli-o-cenie-najpopularniejszego-dania-europy-w-europie/ by przekonać się, jak zróżnicowane są ceny tego przysmaku w Europie. Jak się okazuje – u nas nie jest jeszcze tak źle.
Powrót do góry
Kulicki

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pizza nie sprawdzi się jako catering na ważnych spotkaniach biznesowych, tylko bardziej kameralnych, z znajomymi.
ziutka

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, moim zdaniem jeśli catering to tylko z Bistro Wiejska. Porządne ceny, a jedzenie naprawdę ekstra. Dość wykwintne, ale też można się dogadać, żeby przygotowali rzeczy "wygodne do jedzenia". Wink
Powrót do góry
Olgis

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam z kolei chodzić do znanych pizzerii np. do Gruby Benek, czy Dominium. Pizze w tych punktach smakują mi najlepiej.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olgis napisał:
Ja uwielbiam z kolei chodzić do znanych pizzerii np. do Gruby Benek, czy Dominium. Pizze w tych punktach smakują mi najlepiej.

Sieć pizzerii Dominium generalnie cieszy się coraz większą popularnością z tego, co widzę. Nie brakuje też lokalów rozsianych po całej Polsce – teraz już chyba w każdym większym mieście można uraczyć się ich ofertą. Także i w Białymstoku – ich lokal znajduje się tam w Centrum Handlowym Atrium Biała. To ostatnie z kolei odnaleźć można na ulicy Czesława Miłosza 2, gdyby ktoś przypadkiem tego nie wiedział. Więcej informacji zainteresowani odnaleźć mogą tutaj: https://www.pizzadominium.pl/lokale/bialystok-atrium-biala . Jakby ktoś chciał jednak zjeść w swoich własnych czterech ścianach, to realizują zamówienia telefoniczne oraz te składane przez Internet. Dla niektórych jednak zachętą do ruszenia się do tego lokalu może być fakt, że udostępniają swoim klientom sieć Wi-Fi. Jak też jest to tradycją w ich lokalach, można tam zorganizować imprezę dla dzieci.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie lubi pizzy! Zdecydowanie moim faworytem jest wariant z salami, pepperoni, dużą ilością czosnku, oliwek i kaparów. Ostatnio jak zamówiłem z jakiejś sieciówki to słabo smakowała więc postanowiłem zrobić samodzielnie w domu i wiecie co? Była pyszna! Zrobiłem ciasto na bazie przepisy z bloga kulinarnego, dodałem sos z passaty Łowicz (doprawiłem odpowiednio) i moje ulubione dodatki. Będę robić częściej!
Powrót do góry
rigana

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pizza na konferencję raczej nie jest dobrym pomysłem, chyba, że spotkanie jest jakoś powiązanie z tym daniem albo z Włochami Smile Wydaje mi się, że pizza jest zbyt aromatyczna i większość smakuje dobrze tylko na świeżo, a na konferencjach jedzenie zwykle musi być smaczne i świeże przez znacznie dłuższy czas
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże znaczenie ma przecież to, gdzie na co dzień zaopatrujecie się w produkty spożywcze. Warto wiedzieć, że tacy dostawcy mięsa jak http://www.kiszeczka.pl/_wyroby_/ gwarantują Wam najwyższą jakość, głównie dzięki tradycyjnym recepturom przygotowania. Warto z tego skorzystać, bo różnica jest znaczna.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: