FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szkolenie nad morzem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 1:32 pm    Temat postu: Szkolenie nad morzem Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam sali konferencyjnej w okolicach Szczecina - chcemy zorganizować tam dwudniowe szkolenie dla naszych przedstawicieli handlowych. Zależy nam na miejscu z klimatem, dobra obsługą i dobrym jedzeniem. Oczywiście również z opcją noclegu dla wszystkich. Czy ktoś może coś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zbychu443

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno jest bardzo dobry pomysł z tym szkoleniem nad morzem.Może coś zaplanuje.
zwinka

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 8:16 pm    Temat postu: Targi Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest świetny, na pewno wszyscy chętniej pojadą. Wokół Szczecina jest bardzo dużo ciekawych miejsc, gdzie można zorganizować takie wydarzenie. Co roku organizuję imprezy integracyjne dla naszych pracowników i korzystam z tego portalu : http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ - wszystkie ciekawe oferty w jednym miejscu, a przy okazji są tam od razu informacje ile jest sal konferencyjnych w danym miejscu i ile gości są w stanie pomieścić. Sprawdź, mi się przydaje za każdym razem
Powrót do góry
katkaaa

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:42 am    Temat postu: okolice szczecina Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jak daleko od Szczecina może znajdować się obiekt? Bo ja polecam Hotel Aurora w Międzyzdrojach. Okolicy chyba nie trzeba przedstawiać. Nie wiem jak liczna jest grupa waszych przedstawicieli, ale tam największa sala konferencyjna pomieści ponad 450 osób. W ogóle to jest ich 6, ale jedna bardzo kameralna, raczej nie na konferencje a na małe spotkania z kontrahentem czy coś takiego. Personel pomaga w doborze Sali, odpowiednim ustawieniu stołów czy ogólnie w sprawach związanych z konferencjami. Widać, że mają doświadczenie w tym co robią. Wystrój całego hotelu jak i sal jest elegancki, cieszący oko. Są przerwy kawowe i dobre menu w restauracji. Takich naleśników na śniadanie jak tam nie jadłam w życiu! Dania główne też mi smakowały. Polecam też zajrzeć do SPA, naprawdę profesjonalne gabinety, maiłam zabieg na dłonie i naprawdę widać różnicę. Ręce lżejsze o parę kilo Wink Jest jeszcze basen i sauny do wyboru.
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł Smile
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was korzystał może z BUR https://www.szkolenia.innpuls.pl/baza-uslug-rozwojowych/jak-sprawdzic-ocene-i-samemu-ocenic-usluge-w-rur/ lub cały czas korzysta? Właśnie słyszałam, że każdy kto się tam zarejestruje dostaje dostęp do szkoleń rozwojowych i może nawet zapoznać się z ich ocen. Jak również samemu ją wystawić. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: