FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 3:00 pm    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Zawsze, ale zawsze to powtarzam, dobrze dobrane meble to jedynie połowa sukcesu, do stylu wlicza się również (przynajmniej według mnie) wszelkie elementy dekoracyjne, chociażby do kuchni, ja swoja kuchnie wyposazylem na https://www.adacor.pl/ i to wlasnie mniejsze elementy dekoracyjne decydują o jej stylu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystrój ma znaczenie choćby dla swojego samopoczucia. Kiedy rodzina zaczyna się powiększać lepiej zainwestować w mieszkanie czy w dom, co wybraliście? Przeglądam różne artykuły, m.in. ten http://narodowyprogram.pl/budownictwo/mieszkanie-czy-dom-dla-rodziny/ próbuje znaleźć trochę porad dla siebie. Człowiek nie chce brać za dużego kredytu, nie chce się stresować i później ma dylematy.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie jest lepsze. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji, ale też trzeba patrzeć przez pryzmat funkcjonalności. Mieszkanie wymaga mniejszych nakładów finansowych. Tutaj http://front-park.pl sobie zerknijcie. Apartamenty nad Motławą prezentują się świetnie i mają bardzo dobrą lokalizację.
Powrót do góry
Nikosia

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jedzenie i alkohol mają tu większe znaczenie.
Powrót do góry
mammamia

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zawsze marzyło mieszkanie w apartamencie i udało mi się spełnić ten sen! Kupiłam od https://www.mojdom.com.pl/apartamenty-wroclaw apartament we Wrocławiu, który jest przestronny, nowoczesny i po prostu piękny Very Happy
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra też zawsze mi powtarzała, że najlepsze imprezy to domówki i wiecie co? Zaskoczyła mnie, gdy powiedziała, że szuka apartamentu. Znalazłem jej nawet jeden https://www.russjan.com/apartament-gdansk-jelitkowo,480,pl.html wydaje mi się, że cena jak za lokalizację i aranżację jest całkiem ok:) Czekam aż się zdecyduje i będziemy robić parapetówę Very Happy
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami sobie urzadzaliscie swoje mieszkanie? Jakie meble macie? One duzo wnosza w mieszkaniu, wiec warto sie zdecydowac na solidne. Takie https://www.vieridivani.pl/katalog-mebli/meble-wypoczynkowe wypoczynkowe meble moga sie nam spodobac. Jak je oceniacie?
Powrót do góry
iwonka13

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że styl domu tworzą dodatki. Niestety ale tandetne plastikowe ozdoby zamiast dodać naszemu domu tylko tylko spowodują podwyższenie poziomu kiczu. Warto zainwestować w coś co uszlachetni wystrój naszego mieszkania Very Happy.
Powrót do góry
Santek

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeżeli chodzi o Gdańsk to ja rozglądam się za mieszkania oliwa głównie dlatego, że nie mamy samochodu, a jednak dobrze skomunikowane osiedle gdzie do głównych przystanków nie ma daleko jest wielkim atutem. Zresztą kto troszkę kojarzy Gdańsk to wie, że w chwili obecnej Oliwa to jedna z lepszych dzielnic jeśli chodzi o spokój.
Powrót do góry
mirage

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w Warszawie szukam mieszkania ale budżet mam niewielki i chyba muszę się zwrócić po pomoc do Pani Joanny Lebiedź z agencji nieruchomości przy Lekkiej 3, ona znajomym znalazła świetne mieszkanie w 2 tygodnie, a ja już tak długo szukam i nic sensownego nie widziałem
Powrót do góry
urllia

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble zdecydowanie stwarzają cały klimat wnętrza!
Powrót do góry
liliawodna

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 12:32 pm    Temat postu: Piękne meble Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie warto zainwestować w coś, co ma służyć nam dłużej niż rok czy dwa. Dlatego ja postawiłam na ich meble - meblefann.pl
Doskonałe wykonanie i przpeiękny design <3 Wink
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprzedałam stare mieszkanie przez agencję i nie było wcale tak trudno, mam zamiar kupić nowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu za te pieniądze, wstępnie myślę o Nowej Grochowskiej bo miałabym blisko do pracy
Powrót do góry
odennia

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie - meble stwarzają niepowtarzalny klimat w każdym wnętrzu, więc warto postarać się o ich dobór.
kamyl87

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze w kwestii mieszkań, że znalazłem fajną stronę z ofertami na terenie Trójmiasta. Może się komuś przyda http://biuro-partner.com/ Smile Myślę, że można znaleźć kilka fajnych mieszkań w dobrej cenie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: