FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Na Mazurach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zalin

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak bierzecie ze sobą dzieciaki, to pamiętajcie,zeby tez mieć w apteczce plastry na ukąszenia Xarasan dla dzieci, one rewelacyjnie koją świąd i ugryzienie, a co za tym idzie szybciej goją się ugryzienia u maluchów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
semino

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to ma sens !
terlesia

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury to świetne miejsce zarówno na wakacje, czy pobyt kilkudniowy by po prostu odpocząć, zrelaksować się i pooddychać świeżym powietrzem. Latem czeka na nas mnóstwo imprez i to dla każdego od dziecka po osobę dorosłą. Dla rodzin i jak na pobyt w pojedynke, czy pary to sprawdzi się zdecydowanie Giżycko. Jest jest miastem znajdującym się nad jeziorem Niegocin i leży w centrum Krainy Wielkich Jezior Mazurskich
Powrót do góry
oskar_07

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujesz następnym razem popływać jachtem po mazurach? Nie masz uprawnień do żeglowania? Nie martw się teraz masz czas aby zrobić kurs przygotowawczy u specjalistów z http://masterjachting.pl . Oni na pewno doskonale Ciebie przygotują do egzaminów na sternika.
Powrót do góry
andresko00

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile kosztuje pole namiotowe?
Powrót do góry
darek3343

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi z żoną ostatnio byliśmy na Mazurach. Po tej wycieczce kupiłem żonie zabieg kosmetyczny w klinice http://tarkiewicz.pl/uslugi/skleroterapia-zamykanie-naczynek/ .
Powrót do góry
krystian443

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Mazurach zawsze fajnie się spędza weekend według mnie.
rafaela

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam Mazury i to o każdej porze roku Smile pod koniec listopada byliśmy na przykład z mężem na weekendzie w ośrodku Bajkowy Zakątek ( miejscowość Guzowy Piec ). Mimo tego, że pogoda średnio dopisywała to mieliśmy co robić Smile Na miejscu jest spa, nocuje się w super domkach, które stylizowane są na styl warmiński a dodatkowo każdy z nas przypisany jest do innej bajki. Raj i dla dzieci i dla dorosłych Smile
Powrót do góry
magda32

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje na mazurach zawsze wspominam do najbardziej udanych. Warto zobaczyć Mazury i okolice na http://spotcameras.com/pl/ .
Powrót do góry
darek454

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy temat. Bardzo warto go na spokojnie przejrzeć.
donnaJon

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wyjeżdżacie na takie aktywne urlopu, to kupujecie jakąś specjalną odzież? Bo w ja w tym roku jechałam z koleżankami na kajaki i zamówiłyśmy sobie na https://gokajak.com/spodnie-kajakowe-87 spodnie kajakowe Smile Dzięki nim czułyśmy się naprawdę komfortowo!
Powrót do góry
karol5548789

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Mazurach to ja byłem tylko raz w swoim życiu. Z tego powodu jestem bardzo zadowolony bo było super. Każdemu polecam.
polcyprian

PostWysłany: Wto Gru 25, 2018 10:57 am    Temat postu: Mazury Odpowiedz z cytatem

Ja od paru lat jestem, przynajmniej, cztery dni na Mazurach Smile to już taka niewielka tradycja. W każdym razie zawsze zaopatruje się w różne specyfiki na komary i meszki u nich - sklepmonagro.pl Polecone przez przyjaciela rodziny Smile jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z działania.
Powrót do góry
oskar_07

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domy Konesera to stylowy ośrodek na Mazurach położony w otulinie Welskiego Parku Krajobrazowego. Łączy w sobie zachwycające piękno natury z komfortowym wypoczynkiem w stylowych wnętrzach. Jeśli marzy się Wam wyjazd, podczas którego Wasze dziecko grzecznie się bawi, wesoło się śmieje, promienieje i pochłania jedzenie ze smakiem to zapraszam do http://domykonesera.pl
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem stałym bywalcem Mazur już od 11 lat Smile Dokładnie w 2008 roku, zaczęła się moja przygoda z żeglugą i jakoś tak trwam do dziś! Kupiłem nawet własny jacht i będę go teraz na szybko odświeżał przed sezonem, musicie pamiętać , ze jak kiedyś będziecie mieć własną łódeczkę należy ją odpowiednio konserwować, przed wodą, podrzucam link do fajnego zaplecza farbowego https://sklepwind.pl/pl/c/Farby-podkladowe-i-antyosmotyczne/195 . Jeżeli chodzi o wyjazd na Mazury, polecam każdemu! Piękna pogoda, widoki, ehhh.. człowiek przez cały rok tęskni za nimi Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: