FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Okulary progresywne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madi

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 9:29 am    Temat postu: Okulary progresywne Odpowiedz z cytatem

Może ktoś mi poradzić, czy warto kupić okulary progresywne? Kosztują trochę więcej niż zwykłe okulary, a przecież nie mam gwarancji, że będą mi odpowiadać. Ponoć, może się zdarzyć, że się do takich okularów nie przyzwyczaję, i co wtedy? Pieniądze wyrzucone w błoto?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Florence

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to nigdy nie masz gwarancji, że okulary ci "spasują". Zawsze istnieje opcja, że oczy się do nich nie przyzwyczają, więc twoje obawy są jak najbardziej uzasadnione. Jak dla mnie dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy JZO, tzw. gwarancji satyfakcji - http://zobacztozjzo.com.pl/gwarancja-satysfakcji.html. Po prostu jak się nie przyzwyczaisz do okularów progresywnych, to masz możliwość wymiany je na inne okulary. Co najważniejsze masz na wymianę czas aż 40 dni, czyli faktycznie na spokojnie możesz sprawdzić, czy takie okulary są dla ciebie odpowiednie.
Powrót do góry
kluczka

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A te progresywne właściwie czym się różnią?
Powrót do góry
Florence

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnią się tym, że jak nosisz okulary progresywne to widzisz dobrze na każdą odległość. Bo soczewka progresywna nie ma jednakowej mocy na całej powierzchni, tylko moc się płynnie zmienia. Na dole soczewki jest największa moc (do patrzenia z bliska), a na górze najmniejsza, lub nawet 0 moc (jeśli nie wymaga wzrok korekcji). Jest to więc najbardziej optymalna z możliwych soczewek.
Powrót do góry
emilera

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja sama nie potrafię się zdecydować, który salon najlepiej wybrać.. teraz mamy tyle ofert.
Powrót do góry
monteska

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym one się właściwie różnią od zwykłych?
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was nosi soczewki kontaktowe progresywne? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-progresywne-619.html, znajdziecie tam całkiem duży wybór takich właśnie szkieł kontaktowych i to w bardzo niewygórowanych cenach. Sama zamawiam tam soczewki już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona - przesyłka zawsze na czas, atrakcyjne ceny i duża dostępność towaru - to głównie zalety tej strony Smile
Powrót do góry
Cheetah

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was korzystał może ze strony https://optique.pl/pol_m_TOP-MARKI_Ray-Ban-7107.html ? Znalazłem tam kilka bardzo fajnych okularów męskich z firmy ray ban i chciałbym się troszkę dowiedzieć o nich więcej. Mam nadzieję, że ktoś z Was korzystał z ich produktów i będzie w stanie mi pomóc w wyborze. Z góry dzięki !
Powrót do góry
monkas

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście używam soczewek kontaktowych: https://www.acuvue.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona. Do ich zakładania można się przyzwyczaić po kilku próbach. Są moim zdaniem znacznie wygodniejsze w codziennym użytkowaniu niż okulary. Nie trzeba ich co chwilę poprawiać ani czyścić. A w lecie bez problemu można nosić okulary przeciwsłoneczne
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jakie?
Powrót do góry
wojkislo

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 2:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zmienić okulary na soczewki progresywne? Tutaj https://www.alesoczewki.com/soczewki-progresywne znajdziecie właśnie takie soczewki, z różnych firm. Oczywiście, warto byłoby wcześniej skonsultować się z lekarzem czy możemy nosić szkła kontaktowe.
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Sob Lut 16, 2019 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki płyn do soczewek używacie? Przeglądam różne tutaj https://www.twojesoczewki.com/34-plyny-do-soczewek-miekkich ale mają różne rodzaje i marki więc nie wiem jakie wybrać, żeby soczewki mogły zachować swoją żywotność jak najdłużej. Jaki płyn Wy stosujecie? I gdzie go kupujecie i za ile? Ekonomia też oczywiście jest bardzo ważna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: