FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Makijaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eryk

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy próbowałyście serum do rzęs? Szczerze to juz mam dosyć chodzenia do kosmetyczki i tych sztucznych. ZAintereoswałam sie tym https://anemia.info.pl/lash-parade-jak-stosowac-serum-do-rzes.html
komes

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie działanie ma takie serum? Czy wydłuża rzęsy?
galeon

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam info od żony. Ona kupuje tylko naturalne kosmetyki, bo jest alergiczką i skóra na chemię reaguje wysypką. Wiem, że sobie zamawia ze sklepu https://www.yourspa.pl/pl/c/MAKIJAZ/85 jakieś kolorowe cienie czy pudry i chyba jest zadowolona, bo marki nie zmienia Smile Może którejś Pani przyda się taki namiar na organiczne, ekologiczne produkty do makijażu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Diangoo

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również chciałabym dowiedzieć się co jest najlepsze do makijażu. Pędzel, a może gąbeczka?
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby zrobić dobry makijaż trzeba mieć przede wszystkim odpowiednie pędzle! Dlatego ja jak zaczęłam bardziej interesować się makijażem to zaczęłam się rozglądać za różnymi pędzlami, które byłyby odpowiednie do stosowanych przeze mnie produktów. Generalnie muszę przyznać, że wybór pędzli jest tak duży, że sama nie wiedziałam co kupić! A nie chciałam brać pierwszego lepszego pędzla... Dlatego przed zakupami sprawdzałam w sieci opinie i szukałam też różnych rad, które pomogłyby mi wybrać dobre pędzle. Na https://toolsforbeauty.eu/blog/jak-wybrac-pedzel-do-cieni-do-powiek/ znalazłam na przykład świetne rady odnośnie wyboru pędzla do cieni do powiek! I muszę Wam powiedzieć, że bardzo mi to pomogło. Dzięki temu weszłam do sklepu i wiedziałam już, jaki pędzel chce. I generalnie właśnie pędzel do cieni do powiek to ten, z którego jestem najbardziej zadowolona Very Happy Muszę poczytać też na ich stronie rady odnośnie innych pędzli, bo niestety nie wszystkie wybrałam takie, jakie powinny być :/ Mądry polak po szkodzie, teraz na pewno będę najpierw czytać artykuły Very Happy
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podczas wykonywania makijażu nie można zapomnieć o różu do policzków. Duży wybór odcieni ma w swojej ofercie firma Bourjois: https://www.cocolita.pl/roze-do-policzkow/0,bourjois. Warto się z nimi bliżej zapoznać.
Powrót do góry
lis32

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 10:11 am    Temat postu: makijaaż Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że teraz nie potrzeba marnować czasu na makijaż tylko np. raz na miesiąc przejść się na zabieg i zrobić przedłużane rzęsy. To jest hit, tyle moich koleżanek to teraz robi... trzeba tylko zadabć o odpowiednią pielęgnację, kupić dobry płyn do mycia rzęs no i ogólnie zainwestowac w akcesoria do rzęs.. trochę inwestycji a potem efekt będzie piękny
Korallova

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pędzel na pewno ułatwi Ci codzienny makijaż.
Powrót do góry
Oliiap78

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć zestaw pędzli.

__

gry hazardowe online nowości betsafe
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: