FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kursy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
selena2618

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 3:16 pm    Temat postu: Kursy Odpowiedz z cytatem

Cześć ukończyłam studia filologii germańskiej od października podejmę pracę w sporej korporacji mam zamiar poszukać sobie jakiegoś kursu we Wrocławiu najlepiej z zakresu zarządzania, aby lepiej przygotować się do nowej pracy.
Bardzo zależy mi na tej pracy dlatego postanowiłam, że wybiorę wsb.pl
http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/szkolenia
Nie wiem tylko na który kurs się zdecydować, aby jak najbardziej przydał mi się na nowym stanowisku?Może ktoś z Was odbył już kurs w Wyższej Szkole Bankowej i szczególnie go poleca.Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi od Was zależy na dobrym wyborze odpowiedniego kursu dla siebie.Pozdrawiam i czekam na informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajinko

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie to nawet wyglada !
toyat

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy i szkolenia biznesowe oferuje także firma https://grupaprogres.pl/ Firmy oczekują od agencji coraz bardziej zaawansowanej współpracy, dopasowanej do zmieniającego się otoczenia funkcjonowania biznesu i indywidualnych potrzeb pracodawcy. Powody są proste: większa elastyczność, ograniczenie kosztów stałych oraz coraz wyższy poziom usług. Agencje prześcigają się w nowych, bardziej zindywidualizowanych produktach, które pozwolą na zdobycie nowych rynków. Klienci na tym korzystają, bo jeszcze nigdy gama usług HR na polskim rynku nie była aż tak szeroka i tak dobrze dopasowana do ich potrzeb.
Powrót do góry
norbert44

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo dużo ludzi robi kursy tylko po to żeby znaleźć prace w innym fachu.Jedyny minus to ceny kursów które są wysokie.
OlkaR

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem ceny są wysokie, a kursy nie zawsze są tego warte...
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was orientuje sie może trochę w kursach z języka polskiego dla obcokrajowców? Zastanawiam się czy taki kurs http://iko.com.pl mógłby pomóc mojemu znajomemu z Hiszpanii nauczyć się szybciej naszego języka. Jak uważacie?
Powrót do góry
Melaska

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same studia to w wielu przypadkach za mało. Jeżeli chcecie znaleźć dobrą pracę to warto też postawić na szkolenia zawodowe i zdobyć uprawnienia do wykonywania konkretnego zawodu Smile Myślę, że propozycje od http://szkoleniaics.pl powinny się wam spodobać. Prowadzą oni szkolenia sportowe.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: