FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie nowoczesne rozwiązania dla księgowości?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał44

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:27 am    Temat postu: Jakie nowoczesne rozwiązania dla księgowości? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jakie nowoczesne rozwiązania w księgowości firmowej warto pójść. Nie chcemy zatrudniać kolejnych księgowych, a wolelibyśmy ułatwić pracę tym którzy już są i jednocześnie zwiększyć wydajność. Pomożecie? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markus32

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jedną z wygodniejszych opcji będzie dla Was abyście postawili na program Invoice Digitizer, który sprawdza się genialnie podczas wprowadzania wszystkich danych z faktur i dokumentów do systemu online ponieważ zamiast robić to ręcznie będziesz mógł to zrobić praktycznie bezbłędnie za pomocą skanera.
Powrót do góry
DominikaD28

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wcześniej trochę o tym programie przeczytam i też zaczęłam zastanawiać się nad przetestowaniem tego rozwiązania również w naszym biurze. Program wydaje się nieskomplikowany w obsłudze a naprawdę bardzo odciążyłby nas od ilości problemów, błędów i nerwowych sytuacji. Chyba nie ma po co dłużej zwlekać i czas najwyższy na rozpoczęcie efektywnej księgowości.
Powrót do góry
TomekR

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak jak piszą moi poprzednicy z tym rozwiązaniem na pewno skutecznie uda Wam się rozwiązać dużą ilośc problemów które właśnie z braku czasu oraz nużącej pracy w księgowości wynikają. Ja zdecydowanie jestem właśnie za tym rozwiązaniem które proponujecie czyli Invoice Digitizer bo sam wiem jak ciężko było to wszystko zamknąć bez wsparcia tego programu. Teraz księgowość jest dużo prostsza i tak samo kiedy muszę znaleźć jeszcze potrzebne dokumenty bez przewracania setek segregatorów.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie można go dokładnie sprawdzić i ewentualnie kupić? Byłbym bardzo wdzięczny za taką wskazówkę żebym nic nie pomylił bo rzeczywiście wygląda po Waszych odpowiedziach obiecująco.
Powrót do góry
TomekR

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał44 napisał:
A gdzie można go dokładnie sprawdzić i ewentualnie kupić? Byłbym bardzo wdzięczny za taką wskazówkę żebym nic nie pomylił bo rzeczywiście wygląda po Waszych odpowiedziach obiecująco.

Trochę więcej na jego temat dowiesz się zaglądając na stronę http://elementia.pl/ gdzie został dokładnie przedstawiony wraz z opisem, cennikiem i wersją demo którą możesz sobie pobrać dla sprawdzenia Smile
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam programy takie jak http://mojebiuro24.pl/ które pozwalaja oferować wysokeij jakości usługi księgowe przez internet i dodatkowo umożliwiają rozbudowanie oferty biura rachunkowego o dodatkowe usługi np. obsługę kadr i płac Wink
Powrót do góry
EmiliaCh

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat co do tego w pełni się z Wami zgadzam, jeżeli pracy w księgowości jest dużo i do tego potrzebujecie profesjonalnego wsparcia z zewnątrz to Invoice Digitizer jest genialną opcją która daje 100% gwarancję co do jakości wprowadzania danych do systemu.
Powrót do góry
andka

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że naprawdę sporo tutaj przydatnych wskazówek. Sama właśnie poszukuję korzystnego rozwiązania dla mojej księgowości.
mariola685

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaw na nowoczesne oprogramowania dla biur rachunkowych online, np https://mojebiuro24.pl/ z którego miałam okazje przez okres testów sama korzystać. mnóstwo przydatnych funkcji, łatwa obsługa - jesteś stale na bieżąco z przepisami, klientami i masz porządek w dokumentach
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie ogromne dzięki! Nie ma chyba co dalej zwlekać i czas się za to również zabrać.
Powrót do góry
TomekR

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał44 napisał:
W takim razie ogromne dzięki! Nie ma chyba co dalej zwlekać i czas się za to również zabrać.

Nie ma za co i oczywiście trzymamy kciuki aby poszło to jak najlepiej! W razie dodatkowych pytań pisz śmiało, również postaramy się pomóc, ale i chętnie dowiem się czy też jesteś zadowolony z jego działania.
Powrót do góry
Grecjaho

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej i tak zgłosić się do firmy rachunkowej, a oni mają wszystko Wink
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie księgowości bardzo upraszcza również elektroniczny obieg dokumentów, dlatego też warto się zastanowić nad wdrożeniem takiego obiegu w firmie. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie poczytać, jakie jeszcze inne korzyści z niego płyną, polecam Smile To może bardzo usprawnić działanie całego Waszego przedsiębiorstwa Wink
Powrót do góry
andrus77

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za bardzo wartościowe porady. Jestem pewien, że mi się przydadzą Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: