FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
naukowcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiralka

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 12:34 pm    Temat postu: naukowcy Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam (pozwoliłam sobie założyć temat, bo nikt go tutaj przede mną jeszcze nie założył) czy ktoś korzystał z pomocy nobilitus.pl ? Podobno pomagają zdobyć dofinansowanie dla naukowców na wszelkie badania, które dotyczą dziedziny techniki. Wiecie ile normalnie trwa taki proces?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Federka

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi to powiedzieć, czas procesu zależy głównie od tego czy komisja ma komplet papierów. Jeżeli skorzystasz z usług firmy, która zajmuje się tym profesjonalnie, to raczej możesz być pewna, że oni wszystkiego dopilnują. A o nobilitus wspominał mi ktoś z Katowic, chyba sama sprawdzę.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzisz, czyli ktoś o nich słyszał. Bardzo mnie to cieszy, bo podobno mają bardzo wysoki współczynnik pozytywnych odzewów o dofinansowanie, a właśnie na udanym procesie mi w tym wypadku najbardziej zależy.
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To widzisz, staraj się, napisz do nich, nie trać czasu, oczywiście NCBiR na działalności badawczo- rozwojowe ma ograniczone środki, ale być może się załapiesz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: