FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki skuter 50cc warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meszko

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 10:59 am    Temat postu: Jaki skuter 50cc warto kupić? Odpowiedz z cytatem

Cześć moi drodzy.
Z tego co czytałem większość tematów jest tu sporo osób, które znają się na motoryzacji. Stoję teraz przed wyborem mojego pierwszego skutera o pojemności 50cc i zastanawiam się jaki wybór będzie najlepszy.
Jezeli chodzi o budżet to mam około ~5tyś złotych na ten cel.
Szukam czegoś dobrego, skutera, który nie będzie mi się co chwilę psuł.
Wiele modeli przykuło moja uwagę np. od https://barton-motors.pl/ jest taki skuter jak Falcon 50 - sporo osób chwali, mało awaryjny, a do tego w ciekawym designie.
Z drugiej strony widzę że sporo osób jeździ Aprillami - co jest lepsze i dlaczego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Edek

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ta firma dobre sprzęty robi, ja osobiście właśnie mam falcona 50 - narobiłem nim już ponad 6 tysięcy km a jedynie zaróweczką za parę złoty musiałem wymienić. Przyjemnie się też patrzy na spalanie bo niecałe 3 litry na 100km to wypas, w porównaniu do samochodu to jeżdzenie za darmo praktycznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kolesa

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To najlepiej zapytać się w sklepie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: