FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Reklama

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artstan1

PostWysłany: Nie Lis 11, 2018 1:45 pm    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem

Witam. Założyłem już chwilę temu własną firmę, ale widzę, że nie mam jak na razie zbyt wielkiego zysku, mało osób do mnie przychodzi i tak myślałem, że może to przez to, że nie zadbałem o odpowiednią reklamę tego miejsca. znajomy polecił mi świetną firmę http://warmax.org.pl/produkty/ciecie-i-frezowanie-ploterem-cnc/ Co myslicie?

Ostatnio zmieniony przez artstan1 dnia Czw Lis 15, 2018 9:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maycek

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz zareklamować swoją firmę? Zainwestuj w pendrive grawer, a gwarantuję, że jeśli znajdzie się na nim logotyp Twojej firmy, bez najmniejszego problemu pozyskasz klientów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netefix

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałeś o skorzystaniu z pomocy hostess - https://creative-agency.pl/ Nie jest to popularne, natomiast skuteczność takiej formy reklamy jest bardzo ciekawa. Zwłaszcza jeżeli mówimy o budowie marki firmy, a to daje zyski w długoterminowej perspektywie.

Ostatnio zmieniony przez netefix dnia Wto Lis 27, 2018 9:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Laxmi123

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 8:31 am    Temat postu: Advertisement Odpowiedz z cytatem

Hello I think mostly all businesses are knows customers in advertisements only,and advertisement is most important for our business,and i think Advertisements are very helpful to SEO business, because mostly SEO peoples are promote our business with Advertisement in different websites for more traffic in our own website..........
ISO 27001 Certification in Bahrain|CE mark Certification in South Africa
malami22

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklame przedsiębiorstw należy przekazać profesjonalistą, inaczej można sobie narobić antyreklame.
Tosinka

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz mieć dobrze zareklamowaną firmę, wynajmij Studio Cube. Zajmują się projektowaniem stron www Przy okazji zajmą sie budowaniem Waszego wizerunku w social mediach. Uważam, że to jest podstawa dobrej reklamy. Obecnie wszystko dzieje się w internecie, trzeba zadbać, by zaistnieć.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu planuje zareklamować swoją firmę, ponieważ zależy mi na większej ilości klientów. Słyszałam, że warto skorzystać z pozycjonowania Bydgoszcz https://sitab.pl/ . Co wy o tym sądzicie ? Jak zapoznałam się tą ofertą to muszę stwierdzić, że wydaje mi się ona bardzo dobra.Czytałam w paru miejscach, że mogą one przynieść na prawdę świetne efekty, to prawda?
Powrót do góry
plavka

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak tutaj wspominają - reklama w social media jest ważna i warto iść w tym kierunku. My od pewnego czasu jesteśmy na https://influe.me/?fbclid=IwAR0PiYDWBUJDZJa7mvoet2fVkylm-Wm-_atLdOiw-dC2Qgjph_OdUakp7Q8 i też zaczynamy działać z infulencerami
Powrót do góry
kword

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie reklama w internecie to świetne wyjście, jednakże nie wolno zapominać o klasycznych sposobach promocji firmy. Ja stawiam przede wszystkim na reklamę poprzez ulotki oraz gadżety reklamowe, ostatnio na https://versus-reklama.pl/gadzety-z-filcu kupiłem właśnie fajne gadżety z filcu i przyznam, że jestem zadowolony Smile
Powrót do góry
karateka123

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy rozważasz wykorzystanie tradycyjnych gadżetów reklamowych? W przypadku nowych, lokalnych biznesów bardzo dobrze sprawdzają się różnego rodzaju plakaty czy ulotki. Może warto skorzystać z usług jakiejś drukarni internetowej i wysłać swoim potencjonalnym klientom takie https://www.diamond-druk.pl/zaproszenia z adresem Twojej firmy.
Powrót do góry
damianneek

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo to w dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na reklamę przez internet.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: