FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
weganie, wegetarianie, nietolerancje?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karotta

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 2:52 pm    Temat postu: weganie, wegetarianie, nietolerancje? Odpowiedz z cytatem

Catering dietetyczny - czy zamawiacie specjalne dania dla kogoś kto nie może jeść niektórych potraw z różnych powodów? Czy warto się o to zapytać długo przed?
gregsonix1

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że firmy zajmujące się cateringiem powinny bez problemu przygotować takie dania, ale w razie czegoś zapytaj się ich wcześniej. Ewentualnie możesz sama przygotowywać proste posiłki na bazie dobrych składników, gdyż taki catering w skali miesiąca to zrobi niezłą kwotę. Ja mam nietolerancję na gluten i przygotowując dania z taką kaszą jagląną http://melvit.pl/p_kasza-jaglana-400-g_24 bez problemu daję radę Wink Można przygotować wtedy posiłki na słodko i słono, które są mega smaczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marian443

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w tym kraju nie ma dużo weganów.Oczywiście mogę się mylić jak każdy człowiek,ale pewnie się nie mylę.
panfu

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwiłbyś się ilu jest wegetarian. No i te wszystkie nietolerancje. Trzeba koniecznie zapytać się kto nie toleruje laktozy, glutenu itp. No i oczywiście są też osoby które z własnego wyboru rezygnują z glutenu czy dajmy na to węglowodanów i nie można takich osób zostawić na lodzie. A catering znajdzie się dla każdej takiej osoby, wystarczy poszukać.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam serdecznie kuchnię Restauracji Akademia w Warszawie. Mają doskonałe wegetariańskie menu, któremu trudno się oprzeć. Czasami zamawiam catering do domu, ale także lubię ich dość często odwiedzać. Mnie zasmakowały szczególnie ich naleśniki z julienne warzywnym. Jeśli odwiedzicie stolicę, to musicie koniecznie ich skosztować.
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na moją celiakię nie korzystam z cateringów. Boję się troszkę, że przez przypadek znajdzie się tam coś, czego nie powinnam jeść. Wolę w domu sama ugotować stosując produkty bezglutenowe z certyfikatami od https://www.jarmarknatury.pl/ . Owszem, zajmuje to mnóstwo czasu, ale co zrobić? Zdrowie przecież jest najważniejsze i nie ma co go sobie rujnować.
Powrót do góry
Mish

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zamawiałam przepyszny catering, ale niestety nie mieli opcji produktów bez laktozy... No a ja cierpię na jej nietolerancję Sad Musiałam zrezygnować z ich oferty i później już nie udało mi się znaleźć dobrego cateringu. Generalnie nietolerancja laktozy bardzo uprzykrzała mi życie, bo uwielbiałam mleko! Kiedyś przeglądając internet trafiłam na https://lacto-joy.pl/ , gdzie była oferta zamówienia bezpłatnej próbki tego suplementu na laktozę. I wiecie co? To faktycznie zadziałało! Wreszcie mogę z powrotem pić kawę z mlekiem Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: