FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pożyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oewonga

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=konferencje.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marlich

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka na kwotę powyżej 10 tysięcy złotych dostępna jest w kilkunastu firmach pożyczkowych na terenie całego kraju. Przykładowo firmami o zasięgu ogólnopolskim, w których dostać można taką kwotę są:
    KredytOK (pożyczają kwoty do 15000 złotych),
    TakTo (do 25000 złotych),
    Ekassa (do 16000 złotych),
    Hapipożyczki (do 25000 złotych),
    LoanMe (d0 11 tysięcy złotych),
    Euroloan (do 20000 złotych),
    Funeda (do 12000 złotych),
    Supergrosz (do 15000 złotych),
    Ekassa (do 16000 złotych).

Maksymalny okres pożyczania waha się od 2 miesięcy do 4 lat, w zależności od firmy. Przed podjęciem decyzji sprawdź opinie o pożyczkach na specjalistycznych forach finansowych. Z pewnością znajdą się tam ludzie, którzy korzystali z tych pożyczek, więc będą w stanie Ci doradzić, która z nich jest najlepsza, albo najkorzystniejsza z punktu widzenia kosztów.
Powrót do góry
dulemba

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz jeszcze jak wyglądają chwilówki za darmo bo takie coś ma w ofercie stronka 24pozyczka.pl ja nie wiem jak to działa, ale odezwij się do nich, na pewno Ci wyjaśnią co i jak. A w razie czego będziesz szukać innych jeśli te nie będą odpowiadać.
Powrót do góry
seder

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, mam problem z gotówką ostatnimi czasy, okazało się, że muszę wziąć pożyczkę. Wiecie może gdzie dostanę darmowe pożyczki? Słyszałem już od kilku znajomych, że coś takiego istnieje i warto jest takie pożyczki brać. Będę bardzo wdzięczny za polecenie jakiś stron internetowych gdzie można dostać takie pożyczki
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy chwilówkach formalności są zwykle odbębniane na szybko i "na kolanie". I tak się też kończą, najczęsciej z niedoczytaniem czegoś, a co za tym idzie z wysokimi kosztami, które mogą przysporzyć sporych kłopotów. Jeśli już się wpakujecie w takie trudności ze spłatą, dobrze radzę wziąć kredyt konsolidacyjny. Dostaniecie taki kredyt w Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/ Bardzo czytelne warunki umowy a kredyt dobierany indywidualnie.
Powrót do góry
AdamZdr

PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy jeszcze nie pożyczałem pieniędzy z żadnego banku. Zawsze tylko od rodziny Smile
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, nie każdy ma takie szczęście. Tyle dobrze, że mamy dzisiaj dostęp do takich rozwiązań, jak oferta Smart Pożyczka i pożyczka online . Jeżeli pożyczamy u nich pierwszy raz, nie ponosimy dodatkowych kosztów. Czyli biorąc tysiąc złotych, oddajemy po 30 dniach dokładnie tyle samo. Przy czym kwestie formalne są w tym przypadku ograniczone do minimum, a cały proces składania wniosku i weryfikacja zajmują niewiele czasu.

Ostatnio zmieniony przez Jagoda29 dnia Sro Maj 22, 2019 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
PatrykMaka

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej uważać na te wszystkie pożyczki.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja całe życie żyłam w nieświadomości.. I dopiero dzisiaj dowiedziałam się z https://freezl.pl/oferty/pozyczka-na-telefon , że świetną opcją na szybką kasę są też pożyczki przez telefon Very Happy Mega spodobało mi się takie rozwiązanie i postanowiłam je wypróbować. Dzisiaj brałam pierwszą pożyczkę przez telefon i jestem bardzo zadowolona! To naprawdę błyskawiczny proces Very Happy
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą ofertę ma Smart Pożyczka. Jeśli nadal myslisz o pożyczce to warto zapoznać się z ich ofertą. Ja chyba wezmę pożyczkę w lipcu na remont nowego mieszkania bo ostatnio ciągle wyskakują jakieś nieprzewidziane wydatki i powoli nie ogarniamy.
Powrót do góry
Minion11

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo opierałem się przed wzięciem jakiejkolwiek pożyczki. Przez długi czas także myślałem, ze chwilówki są strasznie drogie, mają ukryte koszty i lepiej trzymać się od nich z daleka. Zmieniłem zdanie, gdy trafiłem na ten blog http://chwilowkanadzis.pl
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie jestem fanką pożyczek, ale są w życiu takie sytuacje gdy nie ma wyjścia i trzeba pożyczyć kasę. Widziałam dzisiaj, ze Finansowe Posiłki mają bardzo dobrą ofertę. Pożyczając pieniądze i oddając w terminie pożyczka jest za darmo.
Powrót do góry
Kamerdyner

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz pożyczki na szybko, a więc bez sprawdzania baz dłużników, bez zaświadczeń, najlepiej na dowód i za darmo przy pierwszym razie to tutaj znajdziesz porównanie pożyczek pozabankowych przez internet wraz z poradnikiem, który ułatwi podjęcie decyzji.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad kredytem hipotecznym. Czy warto brac taki kredyt? Jak sadzicie? Zalezy mi na tym,aby zainwestowac w swoja dzialnosc i kupic mieszkanie. https://inwestujwnieruchomosci.pl/rodzaje-kredytow-hipotecznych/
Co sądzicie?
Powrót do góry
Lannister

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj tutaj czy znajdziesz coś dla siebie Smile https://flexipozyczka.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: