FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Meble tapicerowane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karinos83

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 11:39 am    Temat postu: Meble tapicerowane Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś w temacie mebli tapicerowanych? Szczerze, to jestem zaskoczona, że w dzisiejszych czasach nadal istnieje tak duży ich wybór, przykładowo tutaj https://www.promarkmeble24.pl/category/meble-tapicerowane. Ciężko jest zdecydować się na coś konkretnego, kiedy przychodzi co do czego. A wam co się podoba? Chyba potrzebuję inspiracji. Aha - szukam narożnika Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tapicerkę można nawet zmieniać Wink
Powrót do góry
Miodek42

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wyhaczyłem tutaj niezłą opcję mebli na wymiar. Dostarczają nawet do Kielc! Chyba skuszę się na ich ofertę, bo ceny mają bardzo przystępne.
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne meble Smile
Powrót do góry
ewelina546

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że jest duży wybór takich mebli. Ja na przykład zdecydowałam się na taki http://martimeble.pl/25-narozniki-kuchenne narożnik kuchenny. Też tapicerowany. łatwo utrzymać w czystości - i jak ktoś napisał - można dobrać sobie tapicerkę pod siebie.
Powrót do góry
kadia

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście indywidualny dobór tapicerki, specjalnie pod siebie jest ciekawą opcją.
Powrót do góry
sportowyfabian

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno tapicer to bardzo dobrze platny zawod !
Powrót do góry
elegant

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Producenci mebli często nie zwracaja uwagi na tak zwane wykończenia. A nic prostszego jak nawiązanie współpracy z tym producentem http://www.texline.com.pl/pl/oferta/tasmy-nosne-i-tasmy-plecakowe
Który ma w swojej ofercie taśmy które wykorzystuje się przy wykończeniach mebli tapicerowanych. Najlepsze będa taśmy nośne, które się nie rozrywają nie pękają, są wytrzymałe.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również ostatnio szukałam nowej sofy oraz foteli do mojego salonu, który jest urządzony bardzo eleganckim stylu. Przeglądałam sobie różne oferty w internecie i stacjonarnie i najbardziej przypadły mi do gustu meble glamour oferowane przez Blakc Bear House. Okazało się, że meble są też bardzo solidne, starannie wykończone, a ich ceny wcale nie są wygórowane Smile Teraz mój salon wygląda jeszcze bardziej stylowo i elegancko, niż wcześniej Wink
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam w poszukiwaniu mebli tapicerowanych zajrzeć na stronę https://www.meblobranie.pl/meble-tapicerowane, mają bardzo duży wybór. Ja niedawno zamawiałem narożnik i jest super. Łatwy kontakt ze sprzedawca zdecydowanie przyspiesza złożenie zamówienia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: