FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Naprawa przedniej szyby.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Santek

PostWysłany: Nie Mar 06, 2016 10:59 pm    Temat postu: Naprawa przedniej szyby. Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś miał takie zdarzenie, że kamień mu zrobił odprysk nie musicie wymieniać całej szyby poczytajcie - http://autoszyby-zabki.com.pl/nasza-oferta-2/montaz-naprawa-szyb-samochodowych/ to taka ciekawostka bo wiem, ze niektóre zakłady mówią, że inaczej się nie da naprawić, a jednak jest alternatywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wojciech001

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam kilka takich "dziurek", czy po takiej regeneracji samochód przejdzie przez badanie techniczne?
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja słyszałam, że lepiej jest jednak wymienić całą szybę, bo taka naprawiona nie będzie już nigdy taka trwała i wytrzymała na uszkodzenia. Tanie szyby samochodowe do najróżniejszych typów i modeli aut oferuje na przykład firma Szyby24pl, więc jeśli macie problem z szybą w Waszym samochodzie,to polecam zajrzeć do ich oferty i się z nimi skontaktować Wink
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałam się ostatnim czasem do firmy http://www.autogamma.pl w celu informacji, czy moja pęknięta przednia szyba nada się do lepienia. Okazało się, że tak. Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, gdyż szyba została zalepiona profesjonalną substancją i nie trzeba było wymieniać jej całej. A co dla mnie najważniejsze to, to że przede wszystkim mój portfel na tym nie ucierpiał.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: