FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Organizacja wesela pod Warszawą
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
listek5

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosc sporo jest sal weselnych w tej okolicy. Tylko trzeba juz na duzo wczesniej sobie zarezerwowac dane miejsce. Wiem, ze Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawa jest siwetnym miejscem na wesele. Tutaj mozemy zorganizowac nawet wieksze wesele i bedzie swietnie przygotowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tosinka

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam od kilku dni figurki na tort ślubny i ogólnie to załamka, nic ciekawego nie było. Dopiero dzisiaj trafiłam cos interesującego o nazwie topper https://www.grawernia.pl/p3043,topper-na-tort-slubny-figurka-top032.html Niepowtarzalne i oryginalne. Mozna wybrać jeden z wielu projektów, dobrać odpowiedni materiał. Zobaczcie, bo warto.
Powrót do góry
Edek

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oglądaliście Osadę Augustów? Bo byłem tam nie dawno na wesele i bardzo ale to bardzo mi się podobało. I wydaje mi się że to jedna z najlepszych sal w okolicy którą można wybrać. Do tego mają piękny zadbany ogród, można jakieś atrakcje tam zrobić albo ślub w plenerze
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli huczne wesele to wyłącznie w Restauracji Akademia. To najlepszy lokal w Warszawie. Świętowałam tam ślub mojej przyjaciółki. Tak kreatywnej i przemiłej obsługi nigdzie nie znajdziecie. Wspaniała oprawa, wyszukana kuchnia i ogólnie cała atmosfera była tak niesamowita, że nad ranem nie chciało mi się opuszczać przyjęcia Koniecznie skorzystajcie z ich oferty.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują Cie oferty na zaporszenia ślubne czy dekoracje weselne to polecam Ci firmę Moje zaproszenia Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych rozwiązań odnosnie dekoracji, mi ich zaproszenia się bardzo spodobały, są klasyczne i nie wyzywajace. Warte swojej ceny choc oferta cenowa bardzo konkurencyjna.
Powrót do góry
agata39

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już sale znajdziecie, to pomyślcie o jakiś pięknych ozdobach, przykładowo girlandy na stół, balony czy jakie serwetki albo jeszcze do tego serpentyny htpp://godanparty.pl będa się pięknie komponować
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: