FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Opiekunka dla dziecka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
73quicilval

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 11:12 am    Temat postu: Opiekunka dla dziecka? Odpowiedz z cytatem

Witam, zajmuj� si� samotnie wychowaniem dziecka jednak�e zdarzaj� si� �e musi mnie nie by� w domu przez d�u�szy czas i nie mam z kim zostawi� dziecka, dlatego czasem chcia�abym wynaj�� opiek� do dziecka, wiecie gdzie mo�na znale�� porz�dn� opiekunk� w Tr�jmie�cie?
kwadron

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktokolwiek z Was szuka pracy jako niania, to polecam zarejestrować się na portalu Kochajidbaj.pl
Moja znajoma dzięki temu znalazła stałą pracę Smile Teraz rejestracja i zakładanie konta jest tam darmowe więc warto się śpieszyć!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antoni21

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Wam powiem, że to wcale nie jest aż tak potrzebne. Jeśli wykorzystuje się takie akcesoria jak chociażby elektroniczna niania, to ma się o wiele więcej spokoju i czasu dla siebie. Sprawdźcie sobie elektroniczne nianie w https://zabawkaiwyprawka.pl/bezpieczenstwo/nianie-elektroniczne.html a sami przekonacie się, jak dobre jest to rozwiązanie.
Powrót do góry
dobrazmiana

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z ciekawych alternatyw jest np elektroniczna niania, co powiesz o takim zestawie z kamerą motorola mbp855. Takie urządzenie znacznie ułatwi nam pilnowanie, doglądanie dziecka podczas snu. W ten sposób możemy zaoszczędzić sporo cennego czasu.
Powrót do góry
piotrek22

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wynająłem sam opiekunkę dla dziecka i kupiłem przy okazji łóżeczka dla dziecka w sklepie https://www.gluck.pl/lozeczka-kolyski-325/ .
Powrót do góry
Roli

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opiekunka powinna być przede wszystkim empatyczna, ale jeśli nie chcecie zatrudniać niani może warto pomyśleć o jej elektronicznym odpowiedniku. Jak poczytacie artykuł http://cafe-mama.pl/elektroniczne-nianie-jakie-funkcje-parametry-i-ceny-nian-elektronicznych/ to dowiecie się jakie funkcje posiada to urządzenie i kiedy może być najbardziej przydatne.
Powrót do góry
DominikaD28

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma być to opiekunka na wieczór czy kilka godzin w ciągu dnia to zamiast szukać wśród niesprawdzonych osób lepiej postawić na https://www.nocnaniania.com/ która działa m.in we Wrocławiu. Mają duży wybór niań czyli w ich przypadku położonych, które też mogą pomóc przy pierwszych dniach pobytu dziecka w domu jeżeli masz problemy z ogarnięciem wszystkiego przy swoim maluchu Smile
Powrót do góry
bohumilajag

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, ze teraz trudno o opiekunkę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: