FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
bezpieczne wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lont

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 11:45 am    Temat postu: bezpieczne Odpowiedz z cytatem

haha co to znaczy bezpieczne? czy morze jest bardziej bezpieczne niz góry? Jak ktoś ma pecha to na prostej drodze może się zabićWink
beata55

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vicky66 napisał:
beata55 napisał:
macius23 napisał:
Ten smartkidbelt co to dokładnie jest? Wybieram się z 2 dzieci w góry za dwa tygodnie.

Też mnie zaciekawiło to urządzenie? To jakieś zamiennik do fotelika czy co?

Hej Smile Mam Smart kid belt. Jest to jakby regulator pasów samochodowych, aby były na wysokości dziecka. Fajna sprawa i wygodne bo możesz mieć to zawsze w torebce, a przyda się czy to w autobusie czy w taksówce jeżdżąc z dzieckiem.

A jak się to instaluje? I gdzie mogę kupić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vicky66

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupić to możesz praktycznie wszedzie. Ja kupowałam w Auchan, ale jest i na Orlen i Shell czy Media Markt, careffour.

Instalacja jest bardzo prosta. Posadz dziecko i zapnij je pasami. póżniej weź adapter i dolną część przypnij na samym dole pasów. Ustal go na odpowiednią wysokość dla dziecka i w tym miejscu przypnij górną część.

Jak sprawdzisz sobie w sklepie to na opakowaniu jest dokładnie opisane i opisane jak je montować Smile
Powrót do góry
bidar

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślicie, że wakacje w Chorwacji to ciekawe rozwiązanie czy nie?
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy jadąc na wakacje zastanawia się przed czy są bezpieczne. I nikt nie zna na to odpowiedzi. Ale warto sprawdzać wtedy biura podróży, czytac opinie. Ja tak zawsze robię jak planuje wyjazd za granicę. Tym razem chcę pojechać do Egiptu i juz znalazłam sporo ciekawych ofert https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne/Region:Hurghada.htm ale muszę poszperać za opiniami.
Powrót do góry
CAROL133

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczeństwo bezpieczeństwem ale co z pogodą? Cool Kupując wycieczkę w biurze podróży z góry możemy spodziewać się, że raczej będzie bezpieczna ale pogoda niestety płata figle. Ja sprawdzam pogodę na stronie http://radaropadowdeszczu.pl/ i nigdy się nie zawiodłem. Zastanówcie się nad tym Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: