FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Części samochodowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraciel

PostWysłany: Nie Cze 10, 2018 6:56 pm    Temat postu: Części samochodowe Odpowiedz z cytatem

Możecie powiedzieć mi za co odpowiada sonda lambda? Byłam u mechanika żeby wymienił bak, a on mi mówi że koniecznie muszę wymienić tą sondę bo auto będzie więcej spalało. Trochę poszperałam w sieci i znalazłem taką sondę w dobrej cenie na https://leifi.pl/czesci-samochodowe/sonda-lambda/10148 ale chcę mieć pewność że muszę ją wymienić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej do serwisu podjechać?
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sonda lambda to czujnik mierzący zawartość tlenu w spalinach, umieszczany w układzie wydechowym. Raz na jakiś czas faktycznie potrafi się zepsuć i daje uciążliwe objawy. Lepiej wymienić jeśli jest z nim coś nie tak. Ja kupowałem niedawno taki https://www.ucando.pl/p/sonda-lambda-delphi-es11110-12b1/N-ZYUFAEFNO8X-3922?text=sonda%20lam&pick=p i działa prawidłowo. Musisz poszukać odpowiedniego czujnika do Twojego auta Smile
Powrót do góry
Opeek

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim,

Mam ogromny problem żeby dostać jakiekolwiek części do mojego auta. Mam klasyka z 1970 roku, dobrze utrzymany, chodzi jak marzenie, ale kilka elementów musiałbym wymienić.

Całkiem niedawno dostałem ciekawą ofertę od handlarza, proponuje mi dobre pieniądze za to auto i zastanawiam się, czy go nie sprzedać. Chyba bardziej jestem na tak bo już wydrukowałem sobie umowę kupna sprzedaży samochodu ze strony http://autoumowadokumenty.pl/. Jestem przygotowany do sprzedaży, ale ciągle się waham czy faktycznie się na to zgodzić. W końcu to jednak klasyk i z drugiej strony będzie mi szkoda go sprzedawać.
Powrót do góry
amibart

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinno się kupować tylko oryginalne części
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kajtek89

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie przytrafiło się tak, że nie zdążyłem dojechać do mechanika na wymianę części i samochód po prostu któregoś dnia nie zapalił. Musiałem wzywać jakąś pomoc drogową. Na stronie http://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-bytom/ znalazłem namiar w okolicy.
Powrót do góry
coutinho

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta sonda lambda mierzy ilość tlenu w spalinach
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy wyszukujesz szyby przystosowanej do twego samochodu to polecam Szyby 24. Ta spółka to renomowany punkt ze wszelkim modelami szyb do aut. Jak postawisz na nich to nie otrzymasz później ani jednego dylematu. Wybierz poprawnie i uciesz się z fenomenalnej obsługi.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jak będziesz potrzebował również sprawdzonego sklepu, gdzie można kupić wysokiej jakości nowe wycieraczki samochodowe m.in Visee Aquatec których używam i mogę o nich powiedzieć, że pod względem stabilnej pracy, usuwania wody z powierzchni szyby oraz warunków aerodynamicznych jako wycieraczki płaskie dają radę. Na ich stronie internetowej sprawdzisz, gdzie w twojej lokalizacji jest możliwość ich zakupu a do tego możesz otrzymać spory rabat na pierwszy zakup z tego co pamiętam było to ok.15%
Powrót do góry
FrankieeFran

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do części samochodowych to warto mieć sprawdzonego mechanika, który podpowie wam co kupić, albo sam wszystko załatwi. Możecie też tak jak ja korzystać z napraw ASO Smile Dobrze jest też zapoznać się z ofertą serwisu w salonach. Ja teraz trafiam na fajną akcje od Forda http://www.akcesoria-ford.pl głównie na akcesoria transportowe i ochronne do samochodów.
Powrót do góry
lukdoman75

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi, ja właśnie szukam kilku części, aby zreperować silnik, myślę, że za proponowanych przez Was stronach znajdę wszystko, czego potrzebuję.
Powrót do góry
Miodek42

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dobrej jakości części hamulcowe to gdzie najlepiej kupić?
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do hamulców, to mój mechanik zamawiał kiedyś samochodowe wzmacniane tarcze hamulcowe tu. Podobno świetny sklep i warto zapoznać się z ich ofertą.
sportowyfabian

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szukam czescio na otomoto i jestez zawsze zadowolony !
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz częsci samochodowych? polecam Ci sie zapoznać z ofertą firmy jaka jest https://www.amjoil.pl/ znajdziesz tutaj wszystko czego tylko potrzebujesz, od częsci eksploatacyjnych po oleje i plyny a również akcesoria. Są to produkty oryginalne oraz w ofercie maja też zamienniki, wszystko zalezy od Ciebie co wybierzesz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: