FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dom czy mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależ od tego jakie masz potrzeby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 3:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdej osobie będzie pasował inny rodzaj nieruchomości. Ja akurat preferuje mieszkania ze względu na niższy koszt ich utrzymania a także mniejszą ilość czasu, który trzeba poświęcić na prace remontowe, sprzatanie itp. Jednak gdybym miał więcej czasu i pieniędzy, kupiłbym dom z tej oferty http://www.russjan.com/sopot-domy,16,pl.html , bo jest genialny.
Powrót do góry
Amino

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychowałem się w domu i tylko w nim chcę mieszkać.
Powrót do góry
ares

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma inne upodobania. Jedni wolą dom, inni mieszkanie. Osobiście wolę mieszkanie.
ivanex22

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy wyszukujesz przyjaznego mieszkania to kup lokal w pasieki-komorniki.pl. Gmina Komorniki to ustroń pod Poznaniem w Wielkopolsce, która jest typowa dla ambitnych par. Perfekcyjna architektura i kojąca okolica to największy plus tego terytorium. Transport jest tutaj osiągalny dla każdego mieszkańca.
Powrót do góry
Jan87

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś przekonany o kupnie mieszkania oraz zastanawiasz się nad dobrym deweloperem, który zapewni Ci sprawnie zrealizowane działanie to dobrym wyjściem będzie postawienie na firmę koninko. Kompetentne traktowanie konsumenta oraz świetna jakość zlecenia sprawi, że będziesz na pewno zadowolony. Ja ich ofertę wybrałam i nie żałuję.
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku tylko dom, może byc ciasny ale ważne aby była włąsny. Juz od dłuzszego czasu myslelismy z mężem nad budową i wpadlismy na genialny pomysl. Interesuje nas temat domów modułowych. Dom modułowy to dom, który zbudowany jest nieco inną metodą. Skuteczna konstrukcja domu przygotowywana jest w fabryce i montowana jedynie na miejscu docelowym. Zapytacie ile kosztuje dom modułowy? http://finestrahouses.com/blog/228-dom-modulowy-cena-ile-kosztuje-dom-modulowy.html Cena jest naprawde atrakcyjna, biorąc pod uwage to, jaka szybka jest realizacja. Chyba się zdecydujemy na taką metod, bo w kilka miesiecy mozna juz mieszkac na swoim.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale dom to masa pracy i większe koszty utrzymania, ja wolę mieszkanie, bardzo mi się podoba osiedle Atala to położone blisko morza, zawsze marzyłam o mieszkanku z widokiem na morze
Powrót do góry
marla

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, to dla mnie najważniejsza jest okolica. Nie ma dla mnie znaczenia czy będziemy się budować, czy przeprowadzimy remont - ważna będzie dla mnie okolica. Powiem tak - my zakupiliśmy gotowy dom na http://www.ventana.pl/ w pięknej okolicy, wśród niezwykle miłych sąsiadów i nigdy nie pożałujemy tej decyzji. Jest miło, przyjemnie, każdy się do Ciebie uśmiecha itd. To jest klucz do szczęścia! Także pomyślcie o tym, żeby mieszkać w jak najlepszym miejscu dla was i dla dzieci. Nie skupiajcie się na samym budynku, bo to nie wszystko.
Powrót do góry
Potazzek

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze marzyłem o domu, ale patrząc na ceny to jednak trzeba będzie zweryfikować poglądy ;p
Powrót do góry
haerk21

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super oferte mieszkań znajdziecie na stronie https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html.
Powrót do góry
bogdan2209

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio musiałem wynająć firmę http://zodw.com.pl/ która miała cały mój dom wyremontować.Na szczęście remont się udał i żonie tez się bardzo podobało.
Powrót do góry
bene

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie najlepiej określić swoje potrzeby i budżet i zwrócić się do biura nieruchomości https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ bo oni lepiej znają miejscowy rynek mieszkaniowy i potrafią wynegocjować korzystniejszą cenę
Powrót do góry
macius23

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert6 napisał:
Zdecydowanie dom Smile Chociaż jego budowa zajmuje nieco czasu, ale nigdzie indziej nie ma się poczucia bycia we własnych czterech kątach, z sąsiadami za płotem, a nie za ścianą, z możliwością zaproszenia znajomych na kawę czy grilla na własnym podwórku. Dom ma wiele korzyści i udogodnień, których w mieszkaniu się nie uświadczy. Jest też droższy, niestety, od każdego mieszkania.

Zgadzam się z robertem6. Dom to inwestycja, która same korzyści ma. Teraz możesz zbudować szybciej nowoczesny dom, który będzie bardziej oszczędny niż mieszkanie. Warto przeczytać artykuł http://rzeszowska24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3344:nowoczesny-dom-jak-wygl%C4%85da-i-co-go-otacza&catid=92:czy-wiesz-ze&Itemid=108 o tym jak wygląda nowoczesny dom. Komuś może nawet się przydać.
Powrót do góry
SyropeG

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że dom! I to najlepiej z ogrodem, gdzie mógłbym postawić sobie piękny taras Smile Na nim oczywiście deski kompozytowe bo moim zdaniem wyglądają bardzo stylowo, a na dodatek są bardzo wytrzymałe. Także to jest jedyna opcja dla mnie... w przyszłości, haha Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: