FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Catering na spotkania biznesowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Branus

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 8:05 am    Temat postu: Catering na spotkania biznesowe Odpowiedz z cytatem

Siema! Mam do was kilka pytań odnośnie cateringów. Z jakich firm najczęściej korzystacie i jak wygląda taka współpraca? Chciałbym wejść na wyższy poziom z firmą z którą współpracuje w tej materii czyli zryjzdrowocatering.com. Zamawianie ciągle że tak powiem z ręki nie satysfakcjonuje mnie, wolałbym mieć to dogadane tak że tylko daję cynk i wiedząc co robić. Opowiedzcie jak to wygląda u was Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grzesiu2

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem z kilku firm organizując eventy firmowe. Na niektórych firmach się spaliłem, ale ostatnio korzystam stale z usług https://kasza2go.pl i jak na razie oni mnie jeszcze nie zawiedli. Zawsze jedzenie przywożone na konferencje jest świeże, smaczne i elegancko podane.
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecic oferte dla firm, jest co profesjonalny catering, ktory znajdziecie na stronie http://fiesta.com.pl/czym-zajmuje-sie-firma-cateringowa/. Jest to profesjonalna obsługa, ktora potrafi obsłuzyc zarowno kilkadziesiąt osob, jak i kilkaset.
Powrót do góry
josastroyer5p

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w 100% to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> catering Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: