FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie w Słupsku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyl87

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 12:14 pm    Temat postu: Mieszkanie w Słupsku Odpowiedz z cytatem

Hej, zastanawiam się nad przeprowadzką do Słupska, ponieważ mieszka tam moja dziewczyna,a już mamy dosyć związku na odległość. Chce szukać mieszkania przez biuro nieruchomości, polecacie jakieś? Ona wysłała mi takie http://www.domi.slupsk.pl co sądzicie? Jest ok? Ja się trochę na tym nie znam,dlatego potrzebuję też porady kogoś,kto może korzystał z ich usług bądź kto mieszka w Słupsku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gaggeret

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Czy mieliście kiedykolwiek zetknięcie z kłopotem polis nieruchomości? Czuję się nieco sparaliżowany ilością ofert, które można odszukać. Moje zainteresowanie przykuły oferty takie jak ubezpieczenie domu link4 z ubezpieczeniemieszkania.pl. Czy myślicie, iż będzie to trafny wybór?
Zinspanned7

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy w tym temacie troszkę poszperać w Internecie.
edek556

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w przyszłości zamieszkam w Słupsku bo słyszałem od kumpla że tam jest fajnie.Może uda się za rok ,a może za dwa.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: