FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Organizacja wesela a fotografia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandfo

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jakiego fotografa wybierzemy. Jeśli odpowiednio podejdziemy do sprawy, możemy mieć super pamiątkę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rybitwa

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na weselu i na ślubie musi być obecny i fotograf i kamerzysta. Bez tego nie ma co w ogóle robić imprezy Smile Firma Art-Film http://krajowy.biz/firma,art-filmpl tworzy bardzo ładne filmy wideo z imprez okolicznościowych, takich jak ślub czy wesele. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Joasia0808

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj przy organziacji wesela, ważne tez są także atrakcje dla gości, My na weselu mieliśmy zamiast drink baru mobilny bar kawowy! U mnie ostatnio na był taki chyba perfect service. super sie sprawdził . Była kawa herbata koktajle, zapoznaj się dobrze z ich ofertą fajne rzeczy maja do wyboru.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto decydować się na wybór ładnej, eleganckiej sali, ponieważ w takim wypadku będziemy mieli ładny plener do zdjęć. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj: wesele Radom. Jest tam naprawdę ciekawa i godna uwagi propozycja dla przyszłych państwa młodych.
Powrót do góry
Kama

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku mojego ślubu wszystko załatwiła za mnie Agencja Ślubna (http://www.agencjaspinki.pl/). Fotografa także i muszę powiedzieć, że się sprawił wyśmienicie Smile
Szoka5

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na swoim weselu miałam tego fotografa http://www.marvid.pl/, naprawdę świetny fachowiec. Smile
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze szukamy fotografa ale....... Moja przyjaciółka niedawno brała ślub i dla niej zdjęcia robił fotograf z fotografia-slubna.pl Byli bardzo zadowoleni, bo facet jest przesympatyczny. Robi ciekawe ujęcia i dlatego ja jestem zdecydowana żeby go wynająć.
Powrót do góry
Kasiaaa

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej podpytać znajomych kto im robił, za ile i czy są zadowoleni. Można też zobaczyć jakie zdjęcia im zrobił. Oraz oczywiście przejrzeć stronę internetową danego fotografa.
Powrót do góry
paatryk190

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto wybierać pierwszego, lepszego fotografa, ale i nie ma co przesadzać - wydatek na fotografa nie powinien być większy, niż 10% wszystkich kosztów. Jeśli szukacie dobrego fachowca na ślub w okolicy Opola, to polecam http://www.doszak.pl/ - ma fajny styl.
Powrót do góry
amlor

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja fotografa tak naprawdę znalazłam na samym końcu, najważniejsza była dla mnie sala i znalazłam super duża i klimatyzowaną w Willi opal w grzybowie. Super miejsce sprzyjające dla wszystkich, nawet dla dzieci sa osobne atrakcje, jak basen czy plac zabaw, a balismy się najbardziej o dzieci czy one nie beda sie nudzić, ale nic bardziej mylnego Smile
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotograf musi być dobry, to w końcu maja być zdjęcia niepowtarzalne. Jak i zabawa na weselu, wiec jakby tematycznie fajnie jest wybrać spośród atrakcji fotobudkę https://www.mimofoto.pl/ Niech goście również coś z tego maja Wink Przy takiej liczbie gadżetów mozna wrecz tworzyć historie Very Happy Bardzo mi sie ten pomysł podoba.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: