FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Re: Nowy kolor dla stałych bywalców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mhandsome

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 8:16 am    Temat postu: Re: Nowy kolor dla stałych bywalców Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie co znalazłam na stronie firmy eventmapa.pl zajmującej się organizacją eventów, imprez integracyjnych, itp. Bardzo mi się to spodobało, bo to nietypowy scenariusz. Zamiast ekstremalnych zabaw, albo tematyki, która interesuje tylko szefa lub dział HR, czy zwykłego biesiadowania przy alkoholu. Otóż:
grzechu

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 11:07 am    Temat postu: Re: Nowy kolor dla stałych bywalców Odpowiedz z cytatem

mhandsome napisał:
Zobaczcie co znalazłam na stronie firmy eventmapa.pl zajmującej się organizacją eventów, imprez integracyjnych, itp. Bardzo mi się to spodobało, bo to nietypowy scenariusz. Zamiast ekstremalnych zabaw, albo tematyki, która interesuje tylko szefa lub dział HR, czy zwykłego biesiadowania przy alkoholu. Otóż:

Nie ma żadnego linka w treści Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: