FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goralkaUla

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 1:35 pm    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Jesteś na etapie szukania apartamentu? Polecam nowe apartamenty Kraków, którego otoczenie jest pełne zieleni a teren całego osiedla jest ogrodzony. Na stronie internetowej znajdziecie dużo zdjęć, które przybliżą Wam jak wyglądają te piękne mieszkania Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli zmiany?Smile
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jeżeli o zakup mieszkań chodzi, ciekawych ofert na naszym rynku na pewno dzisiaj nie brakuje. Sama jednak bez wątpienia zwróciłabym uwagę na propozycje, dostępne w http://www.wan.com.pl/mieszkaniowe-w-trakcie-realizacji.html . Mamy tutaj do wyboru już dwie realizacje i sporo kolejnych w planach, przy czym nieruchomości te cechują się zarówno wysokim komfortem, a do tego znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście to się może przydać Smile ale w sumie ja już wiem czego szukam więc mam ten problem z głowy. Zależy mi na nowym mieszkaniu ale z wykończeniem pod klucz, tak jak ma w ofercie Atal gdzie od razu przy zakupie wybieram sobie materiały jakimi ma deweloper wykończyć moje mieszkanie
Powrót do góry
mamakaroliny

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że akurat z zakupem mieszkania nie ma na co czekać, każda rata to bliżej do własnego mieszkania a jak wynajmujesz to nijak Cię to do niego nie przybliża, pakujesz komuś tylko pieniądze do kieszeni. Też myślę żeby może wreszcie zakupić cos swojego i zacząć urządzac tak jak ja chce. Ozdabianie wnętrza naszego domostwa zawsze było przedmiotem zainteresowania miłośników estetyki, piękna i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki dzisiejszym możliwościom technologicznym jest to w zasadzie niczym nieograniczona możliwość, a wszystko zależy jedynie od tego, jaki charakter wnętrza interesuje nas najbardziej. Najbardziej podobaja mi się listwy dekoracyjne https://walldecor.pl/sztukateria-wewnetrzna/ ktore nadają aniepowtarzalnego szyku w mieszkaniu.
Powrót do góry
gregsonix1

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wiele zależy w jakim stanie chcemy zakupić mieszkanie, gdyż niektórzy deweloperzy posiadają różnorodne standardy wykończenia. Niektórzy oferują również wykończenie pod klucz, w którym kupujemy mieszkanie i możemy się do niego od razu wprowadzić Wink Wiele też zależy ile to kosztuje, gdyż czasami lepiej kupić w stanie deweloperskim i samemu urządzić Wink Ja tak zrobiłem i zakupiłem mieszkanie od dewelopera, którego wizytówkę znalazłem na stronie https://polnord.site123.me/ - wiele też zaoszczędziłem na wykończeniu, gdyż nie musiałem płacić fachowcom za pracę, gdyż wiele umiem samemu zrobić Wink
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Nie Paź 07, 2018 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie koniecznie to osiedle http://oliwski-park.pl . Miejsce jest wyjątkowe. Można tam wypocząć po pracy. W sąsiedztwie jest piękny park. Wbrew pozorom wszędzie jest blisko. Mieszkania gdańsk oliwa to dobra inwestycja.
Powrót do góry
luken

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakiej wielkości są te apartamenty w Oliwie?
tatanka

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba pytasz o Osiedle Oliwski Park, znam tą inwestycje, codziennie tamtędy przechodzę. Piękne Osiedle i wyjątkowe apartamenty gdańsk oliwa ich wielkość to od od 47 m2 aż do 142 m2. To jest dobra inwestycja.
Powrót do góry
oliks

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy te mieszkania znajdują się w spokojnej części Krakowa? Czy może znajdują się gdzieś w centrum?
iśka1

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy mieszkanie w Warszawie, na Ursynowie. Nie mogliśmy się doczekać. Ale powiem wam, że mimo że nowe, od developera to i tak przy odbiorze poprosiliśmy przedstawiciela firmy per modum, która zarządza wieloma osiedlami w stolicy, żeby fachowo sprawdził czy wszystko jest zgodne z umową. Było ok, ale i tak uważam że lepiej dmuchać na zimne. Nasze osiedle też z czasem wzięli w swój zarząd, bez problemów nam się mieszka.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawiałam sie gdzie kupić mieszkanie. Rozważałam Gdynie i Gdańsk, bo w Gdańsku pracuje, ale w Gdyni są niższe ceny za m2 mieszkania. Po długich przemyśleniach ostatecznie zdecydowałam sie na kupienie mieszkania w Gdyni, ale jeszcze nie zdecydowałam sie na konkretną nieruchomość. Jak na razie rozważam jedno mieszkanie z tej strony http://www.russjan.com/gdynia-mieszkania,24,pl.html
Powrót do góry
tomaszcomasz

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei też widziałem ostatnią bardzo atrakcyjną ofertę deweloperską Smile To osiedle to Walendów Park pod Warszawą. Jest naprawdę świetnie skomunikowane, a mieszkania są w dobrych cenach. Z tego co pamiętam, to ceny zaczynają się od około 4700zł za metr kwadratowy
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania to super sprawa. Jeśli chcecie kupować z rynku wtórnego to najlepiej zdać się na biuro nieruchomości. Przede wszystkim oferty z biura są sprawdzone i wyselekcjonowane. Bardzo dużo ogłoszeń znajdziecie w ofercie biura http://www.cztery-pokoje.com/ . Oni zajmują się wyszukiwaniem ofert dostosowanych do potrzeb klienta. Przy finalizacji pomagają załatwić wszystkie formalności. Warto zdac się na ich pomoc.
Powrót do góry
Melisa

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie,zakup mieszkania to super sprawa,ale oprócz tego wielkie przeżycie i odpowiedzialność.Musimy podjąć decyzje,która zaważy na naszym życiu.Jednak w tym wszystkim najlepsze jest urządzanie naszego mieszkanka.Uwielbiam kupowanie wszelkiego rodzaju gadżetów,dzięki którym pomieszczenia stają się takie moje,wyjątkowe i przytulne.Fajnym pomysłem jest zakup różnego rodzaju ram,ramek,antyram w różnych rozmiarach i powiszenie ich w pokojach dzieci czy sypialni.W sklepie https://aluramy.pl/na-wymiar dostaniemy ramki drewniane i aluminiowe,dzięki którym nasz dom będzie wyjątkowy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: