FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rachunkowość
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Branus

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 8:44 am    Temat postu: Rachunkowość Odpowiedz z cytatem

Witam. Wypowiedzcie się co lepiej wychodzi? Księgowa czy księgowość online, jak uważacie? A może prowadzić księgowość swojej firmy samemu? Czy też zlecić to biurowi rachunkowemu? Co jest waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem? Zakładając, że firma jest stosunkowo niewielka. Ja wyszłam z założenia, że skoro się nie znam, to lepiej dla mnie i mojej firmy, by rachunkowością zajmował się ktoś za mnie. Moja siostra korzysta z tego biura http://www.hdl.szczecin.pl/ i jest bardzo zadowolona. Jest zadowolona z takiego rozwiązania bo płaci mniej niż za księgową, a ponadto może wszystko sprawdzić online. Tylko jednak sama mam wątpliwości, wybór dobrej drogi jest jednak trudny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby zakładające działalność gospodarczą muszą zdecydować, czy księgami rachunkowymi zajmować się będą samodzielnie, czy też zadanie to przekażą zatrudnionemu specjalnie pracownikowi albo skorzystają z usług biura rachunkowego. Moim zdaniem najwięcej zalet posiada outsourcing. Pracownicy biur rachunkowych zazwyczaj mają już doświadczenie we współpracy z różnego rodzaju przedsiębiorstwami. Dzięki temu dysponują odpowiednią wiedzą, aby szybko i skutecznie rozwiązywać problemy związane z księgowością, kadrami czy płacami. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/tax-compliance/
Powrót do góry
minna

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś zakłada dopiero działalnośc i nie ma księgowego wykształcenia to nie radze prowadzić rachunkowości samodzielnie.Zdecydowanie polecam biuro rachunkowe w Otwocku w tym celubiuro rachunkowe Otwock pomogą załatwić formalności związane z zakładaniem firmy, pomogą napisać wnioski o dofinansowanie. Warto im zaufać.
Powrót do góry
miroslaw221

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym kraju wystarczy jeden błąd i już urząd skarbowy się za ciebie bierze.dlatego jak ktoś otwiera firmę to najlepiej będzie jak się księgowego zatrudni.
Antoni21

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ważna kwestia, więc nie powinniście tego bagatelizować. Przecież ma to wpływ na kondycję Waszego przedsiębiorstwa. Własnie dlatego powinniście pomyśleć o zmianie księgowości na MDDP. W https://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/kadry-place/ będziecie w stanie bliżej się przyjrzeć takim rozwiązaniom. Czuję, że będą one dla Was odpowiednie.
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ma swoje plusy i minusy, możecie sobie trochę o tym poczytać http://www.polskibiznes.info/obowiazki-ksiegowe-o-ktorych-musisz-pamietac-jesli-prowadzisz-firme/ . Ja osobiście jednak uważam, że nie warto prowadzić samodzielnej księgowości tylko lepiej korzystać z biura rachunkowego
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 12:34 pm    Temat postu: Ksiegowa w Londynie Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz firmę zagraniczną, w Anglii , to myślę, że wiem kto może pomóc. Firma w anglii http://cracovia.org.uk/ - to ich konik. Wiedzą co i jak poprowadzić dla biznesu.
Powrót do góry
nelczi

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem księgowość online to dużo lepsza opcja.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro rachunkowe vs księgowa na miejscu? Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego jaką dużą mamy firmę. Ja dopiero startuje i zastanawiam się nad usługami tax care z https://taxcare.pl/ . Podobno są dobrzy, potrafią doradzić i pomóc w działaniu biznesu, ale czy to dobre rozwiązanie, sama nie wiem jeszcze się zastanawiam. Może wy doradzicie? Bardzo bym prosiła o wypowiedzi od osób, które miały z takimi usługami do czynienia.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można mieć w firmie dział księgowości i kadry generujący takie koszty, że szkoda gadać. Można mieć ale po co, kiedy tę samą pracę wykona firma zewnętrzna, np. GLC http://www.glc.pl/ksiegowosc za dużo mniejsze pieniądze. A chyba o to w firmie chodzi, by były zyski, nie straty. Przyznam, że do tego trzeba dojrzeć.
Powrót do góry
Gabilec

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam księgowości online. Sama rozliczam z nimi chyba już wszystkie finanse, np. plik jpk dla małych firm. W ich systemach widoczne są wszystkie zmiany w związku z nowymi przepisami, a sam system jest bardzo prosty i intuicyjny.
Powrót do góry
Gawel

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też prowadzę swoją księgowość za pośrednictwem internetu.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z całą pewnością polecam Biuro Rachunkowe MG-Finanse z Gdańska , które świadczy kompleksowe usługi księgowe w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania zeznań, deklaracji i umów. Już kilka razy skorzystałam z ich usług, ponieważ księgowość nie jest moją dobrą stroną, a prowadzę całkiem duża firmę. Także miałam możliwość przekonania się o ich rzetelnej pracy.
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zajmujemy się księgowością bezpośrednio w firmie i nie zlecamy jej dla żadnego biura rachunkowego. Ostatnio także zainwestowaliśmy w program ułatwiający nam wprowadzanie faktur i paragonów do systemu. Dzięki http://elementia.pl/ znacznie przyspieszyliśmy czas ich wprowadzania. Poprzez skanowanie są one automatycznie wprowadzane do systemu i zniwelowana jest ilość pomyłek jaka miała miejsce przy ręcznym wklepywaniu wszystkich danych po nocach. Znacznie ułatwiło nam to pracę jak również możliwość późniejszego ich wyszukiwania gdyż mamy do nich dostęp w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca dzięki temu, że są trzymane w systemie a nie tylko na papierze.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej byłoby oddać kwestie związane z księgowość osobie kompetentnej, która się na tym zna, czyli po prostu dobrej księgowej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: